مشروح اخبار


» نجات مرد دو زنه از چوبه دارمرد جنایتکار که پس از افشای ازدواج دومش همسر اول خود را به قتل رسانده بود با رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات یافت.
به گزارش مهر، سوم مردادماه سال 87 قتل زن جوانی در منطقه شهران به مأموران اطلاع داده شد.
در ادامه تیمی از کارآگاهان با حضور در محل دریافتند جسد متعلق به زن جوانی به نام زهرا است که از سوی قاتلی آشنا خفه شده است. بررسی ها نشان می داد عامل این جنایت بدون هیچ مقاومتی وارد خانه شده و پس از قتل زن جوان بدون اینکه سرقتی مرتکب شود از محل گریخته است.
تیم جنایی در نخستین گام به همسر مقتول به نام امیر مشکوک شده و او را بازداشت کردند. متهم به قتل در بازجویی ها منکر قتل همسرش شد و ادعا کرد هیچ اطلاعی از این ماجرا نداشته است. امیر سپس با قرار وثیقه آزاد شد و کارآگاهان به تحقیقات در این رابطه ادامه دادند.
مأموران در ادامه بررسی ها دریافتند امیر از چندی قبل با زنی به نام اعظم رابطه داشته است که همسرش پس از اطلاع از این موضوع با مراجعه به کلانتری شکایتی را مطرح کرده بود. با کشف این سرنخ امیر دوباره احضار و تحت بازجویی قرار گرفت که این بار به قتل همسرش اعتراف کرد. متهم به قتل در بازجویی ها ارتباط پنهانی با اعظم را انگیزه این جنایت اعلام کرد.
امیر سوم بهمن ماه سال 82 در شعبه 71 دادگاه کیفری پای میز محاکمه قرار گرفت. قضات دادگاه با توجه به درخواست اولیای دم او را به قصاص محکوم کردند. در ادامه نیز حکم مجازاتش در شعبه 27 دیوان عالی کشور تأیید شد.
با گذشت 5 سال از این جنایت مرد جنایتکار موفق شد رضایت اولیای دم را کسب کرده و از جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه قرار بگیرد.
امیر صبح امروز در جریان محاکمه اش در شعبه 71 دادگاه کیفری در دفاع از خود گفت: همسرم تبعه افغانستان بود و من از او دو فرزند داشتم. در آن زمان با اعظم آشنا شده و او را به عقد موقت خود در آوردم. یک روز اعظم سراغ همسرم رفت و ماجرا را برای او تعریف کرد. همسر اولم نیز با مراجعه به کلانتری از من شکایت کرد. شب حادثه بر سر ازدواج دومم با هم درگیر شده و من او را خفه کردم. در حال حاضر یک پسر 5 ساله و یک دختر 9 ساله دارم که از دادگاه می خواهم مرا ببخشد تا بتوانم سرپرستی فرزندانم را بر عهده بگیرم.
پس از آخرین دفاعیات متهم به قتل قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.
تاریخ انتشار : 8 مهر 1392 00:38» اخبار مرتبط:

 • قتل مادر و دختر به خاطر سوء ظن
 • سناریوی زن جنایتکار برای قتل همسرش
 • قتل مرد بیگناه سر سفره افطار
 • قتل دوست با ادعای آزار و اذیت همسر
 • قتل همسر با ضربه‌های چنگال
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود