مشروح اخبار


» اخذ مجوز 5رشته کارشناسی ارشد در پیام نور گچسارانرئیس دانشگاه پیام نور گچساران از گرفتن مجوز کارشناسی ارشد برای پنج رشته تحصیلی خبرداد .
وی در مورد نحوه پذیرش در این رشته ها  افزود: در صورت..

رئیس دانشگاه پیام نور گچساران از گرفتن مجوز کارشناسی ارشد برای پنج رشته تحصیلی خبرداد و افزود: در صورت رفع مشکل کمبود فضای آموزشی این رشته های تحصیلی امکان جذب دانشجو وجود دارد.
به گزارش راک نیوز؛ سید حمیدرضا رخشا  افزود: کمبود فضای آموزشی در دانشگاه پیام نور واحد گچساران یکی از مهمترین معضلات این واحد دانشگاهی است که با برطرف شدن مشکلات ساختمان جدید دانشگاه بسیاری از این مشکلات برطرف خواهد شد.

رخشا همچنین از تحصیل بیش از سه هزار و 500 نفر دانشجو در 25 رشته تحصیلی دانشگاه پیام نور واحد گچساران خبرداد و افزود: در سال تحصیلی جدید دانشگاهی هیچ گونه افزایش رشته تحصیلی بدلیل کمبود فضای آموزشی نداشته ایم.

وی مشکلات و کمبود های ساختمان جدید دانشگاه پیام نور واحد گچساران را نیز یکی از مهمترین دلایل تاخیر در راه اندازی این ساختمان عنوان کرد و اظهار داشت: با رایزنی های صورت گرفته بخشی از مشکلات راه مواصلاتی دانشگاه برطرف شده است.

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان گچساران گفت: برای حل مشکل راه مواصلاتی با توجه به وجود بیمارستان و دانشکده نفت در مسیر دانشگاه پیام نور ونیاز همه این مکان ها به راه آسفالت با یک شرکت مشاور رایزنی شده است .

وی همچنین بیان کرد: پرداخت حقوق اساتید حق التدریس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد باید مورد بازنگری قرار گیرد.

رخشا یادآور شد: درچند سال اخیر پرداخت حقوق اساتید حق التدریس با کمی تاخیر صورت می گیرد که این موضوع باعث نارضایتی بسیاری از این اساتید شده است.

رخشا تصریح کرد: با توجه به اینکه پرداخت حق الزحمه اساتید حق التدریس نیاز به طی مراحل اداری است و ارسال این اسناد به مرکز استان و سپسس به مرکز با صرف زمانی طولانی صورت می گیرد.

وی بیان داشت: مسئولان دانشگاه پیام نور استان و روسای واحدهای شهرستان باید با یک همفکری و ایجاد راهکاری در صدد پرداخت به موقع حقوق این اساتید اقدام نمایند.

 تاریخ انتشار : 21 مهر 1392 01:52» اخبار مرتبط:

 • رئیس دانشگاه پیام نور گچساران منصوب شد
 • علت عدم بهره برداری از ساختمان دانشگاه پیام نور گچساران چیست
 • آغاز ثبت نام دوره های کارشناسی بدون کنکور دانشگاه پیام نور گچساران
 • حمیدرضا رخشا خبر داد:راه‌اندازی سایت جدید پیام‌نور گچساران
 • 600 دانشجو امسال در دانشگاه پیام‌نور لنده تحصیل می‌کنند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler