مشروح اخبار
 » یکی دیگر از مجری های تلویزیون مدیر شد/عکسمدير عامل خبرگزاري جمهوري اسلامي امروز با صدور حكمي، محمود احمدي افزادي را به عنوان رييس دانشكده خبر منصوب كرد.در حکم محمد خدادي خطاب به افزادی آمده است: «با عنايت به موافقت مقام عالي وزارت و سرپرست وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، موضوع ماده ۱۱ اساسنامه دانشكده علمي كاربردي خبر و نظر به مراتب تعهد، دانش، شايستگي و نيز تجربيات ارزنده جنابعالي در مديريت دانشگاهي و آموزش عالي، به موجب اين حكم به عنوان «رييس دانشكده خبر» منصوب مي شويد.انتظار مي رود در جهت بالندگي، روزآمدي، كارآمدي، گسترش كمي و كيفي آموزش و پژوهش و تدوين سرفصل هاي جديد آموزشي متناسب با نياز رسانه اي در كشور اقدام موثر به عمل آوريد.» به این ترتیب افزادی که سال 86 هم مدیریت این دانشکده را برعهده داشت، باز هم روی صندلی ریاست می نشیند.

یکی دیگر از مجری های تلویزیون مدیر شد/عکس

افزادی را مردم با اجرای برنامه هایی چون «نگاه یک» و اکنون با «شب آفتابی» می شناسند. برنامه ای که در شبکه تهران میزبان دولتی ها و وزراست و مدتی است با گفت و گوهای جالب، مورد توجه بیشتری قرار گرفته است. او که کارشناس ارشد ادیان و عرفان بوده و پس از گذراندن پژوهش های تخصصی در دانشگاه هایدبرگ آلمان پژوهشگر دوره دکترا در رشته ادیان و عرفان تطبیقی است، در بسیاری از شبکه های مختلف تلویزیونی، رادیویی و خبری سابقه برنامه سازی و مدیریت دارد. او پیش از این مدیریت شبکه های تهران، رادیو جوان،رادیو البرز و شبکه شما و مدیرکلی صدا و سیمای مرکز گلستان و مديرکلی اخبار شبکه جهانی جام جم را برعهده داشته است.

مجری هایی که رییس شدند

افزادی اولین مجری صدا و سیما نیست که چنین پست هایی می گیرد. حتما به خاطر دارید علیرضا دهقان، مجری اخبار ورزشی شبکه سه سیما، در انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی شرکت کرد و نماینده مردم ایذه شد. بهرام شفیع مجری با سابقه صدا و سیما و قدیمی ترین برنامه ورزشی کشور، ورزش و مردم، هم از سال 84 رییس فدراسیون هاکی کشور است.

مازیار ناظمی چهره شناخته شده دیگری در برنامه های ورزشی سیماست که به تازگی در وزارت ورزش و جوانان حکم ریاست گرفته است. او که با اجرای اخبار ورزشی شبکه سه چهره شد و بعدها اجرای برنامه های دیگری چون تهران 20 را هم برعهده گرفت، اکنون رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان است.

محمد اصغری که با اجرای متفاوت اخبار هواشناسی تلویزیون میان مردم شناخته شده است، سال گذشته به عنوان مدیر روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور منصوب شد. البته او 18 سال سابقه کار در این سزمان را هم دارد. قاسم بی نیاز، مجری برنامه به خانه برمی گردیم که مدیرکل روابط عمومی در وزارت وزارت راه و شهرسازی است، علی درستکار، مجری برنامه شبی دیگر، که مدیر روابط عمومی اتاق بازرگانی تهران شد، بهرز تشکر که مدتی مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی بود و شاهین آرپناهی، مجری برنامه گلبرگ، که مدیر کل برند و ارتباطات رایتل شد، مجری هایی دیگری بودند که به سمت مدیریت هم منصوب شدند.
منبع: خبرگزاری مهر

تاریخ انتشار : 24 مهر 1392» اخبار مرتبط:

 • زنی که عامل دعوای صداو سیما و روحانی شد/همیشه پای یک زن درمیان است!
 • برکناری مدير ورزشی وسط برنامه تلویزیونی!
 • همه‎ی مجریان تلویزیونی که مدیرکل شدند+ تصاویر
 • برنامه و تاریخ تشیع نیما نهاوندیان اعلام شد
 • مجری شبکه 5 ممنوع‌التصویر شد+تصویر
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg