مشروح اخبار
 » کشف 200 تن کالای عرضه خارج از شبکه درکهگیلویه وبویراحمد

  توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت:کشف 200 تن کالای عرضه خارج از شبکه

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت 200 تن کالا که به صورت غیره قانونی و خارج از شبکه عرضه شده بودند کشف شد.

به گزارش...


  توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت:

کشف 200 تن کالای عرضه خارج از شبکه

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت 200 تن کالا که به صورت غیره قانونی و خارج از شبکه عرضه شده بودند کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری راک نیوز به نقل از  روابط عمومي سازمان صنعت، معدن و تجارت استان كهگيلويه و بويراحمد، داریوش دیودیده اظهار کرد: در پی طرح تشدید نظارت و بازرسی طی سه ماه گذشته و با همکاری دستگاههای امنیتی 200 تن کالا شامل برنج، مرغ و نهاده های دامی با ارزش ریالی 4 میلیارد ریال که به صورت غیره قانونی و خارج از شبکه عرضه شده بودند کشف گردید و متخلفان با تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی استان معرفی شدند.

دیودیده با بیان اینکه به شدت با تخلفات اقتصادی شامل گرانفروشی، احتکار و عرضه خارج از شبکه مقابله خواهند کرد افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش های مردمی به صورت حضوری و همچنین از طریق سامانه 124 است تا به بهترین نحوه ممکن بازار را رصد و مدیریت کنند.

وی افزود: این کالاها باید با نرخ مصوب دولتی به دست جامعه هدف می رسید که متاسفانه عده ای سودجو اقدام با اخلال در روند توزیع و عرضه خارج از شبکه این کالاها کرده بودند.

ایشان با اشاره به طرح نظارت و بازرسی ویژه بازگشایی مدارس در کهگیلویه و بویراحمد افزود: پرونده های تخلفاتی در این مدت تشکیل و جهت اعمال قانون به تعزیرات حکومتی استان ارسال گردید.

دیودیده با بیان اینکه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از هیچ گونه تخلفی نخواهد گذشت و به شدت با مخلان بازار برخود خواهد کرد افزود: سازمان تعزیرات حکومتی استان نیز با اهرم های قانونی خود از تخلفات این گونه افراد به هیچ وجه چشم پوشی نکند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان با اشاره به این‌که مردم هم، در موضوع نظارت جایگاه و تأثیر ویژه‌ای دارند، از مردم استان خواست تخلفات ‏اقتصادی شامل گرانفروشی، کم‌فروشی، احتکار، تقلب، درج نشدن قیمت، صادر نشدن فاکتور فروش، عرضه خارج از شبکه و فروش اجباری را با شماره تلفن 124 و یا به صورت حضوری به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و یا اداره‌های شهرستان‌ها اطلاع دهند.تاریخ انتشار : 5 آبان 1392 19:56» اخبار مرتبط:

 • آخرین مهلت دریافت سبد کالا برای شهروندان استان کهگیلویه وبویراحمد
 • طرح نظارتی ویژه شب یلدا در کهگیلویه و بویراحمد اجرا خواهد شد
 • کشف 5570 تخلف در سطح بازار کهگیلویه و بویراحمد
 • پلمپ 49 نانوایی متخلف در استان کهگیلویه و بویراحمد
 • توزیع بیش از 7400 تن کالای اساسی در سطح بازار استان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای