مشروح اخبار
 » مدیرکل اسبق ارشادکهگیلویه وبویراحمد،با حکم وزیر ارشاد؛مدیرکل اموراستان ها شد

درحکم وزیر ارشاد آمده :نظر به سوابق علمی و تجربیات اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان ها» منصوب می شوید.
 
برقراری ارتباط مستمر، هماهنگی و تقویت تعاملات بین ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها و معاونت‌ها و..


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، طی حکمی محمدمهدی احمدی را به عنوان «مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان ها» ی این وزارتخانه منصوب کرد.
به گزارش راک نیوز؛ به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، در حکم علی جنتی خطاب به «محمد مهدی احمدی» آمده است: نظر به سوابق علمی و تجربیات اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان ها» منصوب می شوید.
 
برقراری ارتباط مستمر، هماهنگی و تقویت تعاملات بین ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها و معاونت‌ها و ادارات ستادی تابعه، نیاز سنجی و بررسی مسائل و مشکلات ادارات استانی، ایجاد بستر مناسب به منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود وزارتخانه در جهت کمک به توسعه و ترویج فرهنگ و هنر اسلامی _ ایرانی و تعمیق ارزش های دینی، پی گیری و ارائه گزارش از نحوه‌ی اجرای برنامه‌های ابلاغی مورد انتظار است .
 
امید می رود با استعانت از خداوند متعال و استفاده از نیروهای کارآمد و همراهی معاونت‌ها و ادارات ستادی در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.
 
احمدی پیش از این مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های کهگیلویه و بویراحمد ، مرکزی و قم بوده است،
 
مدیر کل امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه ، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در قطر و رئیس مرکز توسعه همکاریهای علمی دانشگاهی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از دیگر سوابق اجرائی وی می باشد.

تاریخ انتشار : 4 آذر 1392 19:05» اخبار مرتبط:

 • یک خانم مدیرکل ادره ارشاد استان شد+عکس
 • با ابلاغ استاندار فارس؛مدیرکل حوزه استاندار فارس منصوب شد
 • یک لر زبان مدیرکل ارشاد استان تهران شد +عکس
 • همایش بزرگ تجلیل از فعالان قرآنی کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود
 • وزیر ارشاد به استان کهگیلویه وبویراحمد می آید
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای