مشروح اخبار
 » مصلحی: می‌خواهم به او بگویم غلط می‌کنی

وزیر اطلاعات دولت دهم با بیان نقل قولی در یک جمع دانشگاهی با موضوع مقایسه توان نظامی آمریکا در برابر ایران، گفت: به دنبال آن شخص می گردم تا به او بگویم تو غلط می کنی.وزیر اطلاعات دولت دهم با بیان نقل قولی در یک جمع دانشگاهی با موضوع مقایسه توان نظامی آمریکا در برابر ایران، گفت: به دنبال آن شخص می گردم تا به او بگویم تو غلط می کنی.

به گزارش راک نیوز ؛  به نقل ایرنا؛ حجت الاسلام حیدر مصلحی در یادواره شهدای دانشجوی فومن و شفت که در مسجد جامع فومن برگزار شد، برای موفق خواندن مذاکرات تیم هسته ای ایران در ژنو، نیاز به زمان داریم و هنوز زود است که بگوییم موفقیت حاصل شده است.
ویاز اظهارات عده ای از افراد در داخل در خصوص کمرنگ نشان دادن قدرت دفاعی ایران انتقاد کرد.

http://mobareze.ir/main/wp-content/uploads/2013/05/moslehi.jpg

مصلحی افزود: یکی از افراد در جمع دانشجویان دانشگاهی در کشور گفته که آمریکا اگر بخواهد می تواند در عرض 10 دقیقه تمامی تاسیسات هسته ای و استراتژیک ایران را نابود کند. 
وزیر سابق اطلاعات ادامه داد: من به دنبال آن شخص می گردم تا به او بگویم تو غلط می کنی، شما که از توان دفاعی کشور خبر نداری و در مسیر اصلی انقلاب نیستی؛ چگونه به خود اجازه می دهی چنین اظهاراتی بگویی. 
وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: معظم له، پرده از چهره استعمارگران برداشتند و به ما هشدار دادند که هر زمان از استکبار جهانی غافل شویم، ضربه جبران ناپذیری خواهیم خورد. 
حجت الاسلام مصلحی اضافه کرد: بنا به فرامین رهبر انقلاب هیچگاه نباید به استکبار جهانی اعتماد کرد زیرا آنها حتی در مذاکره تلفنی با رییس جمهوری که کار غلطی بود و یا در اظهارنظرهای دیگر خود هرگز حاضر نیستند ساختار اصلی نظام اسلامی را قبول کنند و فقط از واژه ملت ایران استفاده می کنند.

 

 

 تاریخ انتشار : 16 آذر 1392 02:38» اخبار مرتبط:

 • به مذاکره خوشبین نیستم، به دشمنی که لبخند می‌زند اعتماد نکنیم
 • جک ‌استراو: حمایت رهبر عالی ایران از روحانی می‌تواند باعث موفقیت مذاکرات شو ...
 • گزینه ریاست سازمان بازرسی کل کشور کیست؟
 • تکذیب حمایت وزیر اطلاعات از یک کاندیدا
 • هشدار وزیر اطلاعات به یک کاندیدای احتمالی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  کدام تیم را قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران می دانید

  1- پرسپولیس تهران
  2- تراکتور سازی تبریز
  3- سپاهان اصفهان
  4- استقلال تهران
  5-پدیده خودرو مشهد


  آپلود عکس  آپلود عکس