مشروح اخبار
 » از سوی ستادمدیریت بحران منطقه9،دانش آموزان معلول مشارکت جو تکریم شدند

بافراگیری دوره های مدیریت بحران توسط دانش آموزان معلول:                                     
   از سوی ستادمدیریت بحران منطقه9،دانش آموزان معلول مشارکت جو تکریم شدند همزمان با روزجهانی معلولان، از دانش آموزان معلول سطح محدوده منطقه9 که آموزشهای مدیریت بحران را فراگرفه بودند،تکریم و تمجیدشد.
 عباس خسروی جانشین مدیرییت ستاد بحران منطقه9 اعلام کرد در راستای تقویت روحیه اجتماعی دانش آموزان معلول در جامعه شهری و گرامیداشت باورهای علم آموزی این جوانان جوایزآموزنده علمی به این نسل نواندیش جامعه اهدا گردید.   وی با اشاره به شرکت این دانش آموزان در دوره های آموزش ایمنی و امدادو نجات گفت همت و اراده موثر این معلولان در کسب حق آموزش و سلامتی قابل ستایش است و افزود این دانش آموزان معلول بطور داوطلبانه در مانورهای عملی امدادو نجات در حیاط مدارس مشارکت فعال داشتند.  خسروی باتاکیدبراینکه مشارکت دانش آموزان در برنامه های جامعه نگرموجب ارتقای استقلال خواهی و ابراز وجود این گروه از جوانان جامعه می شود افزود خودباوری و انگیزشهای افزایش اعتماد بنفس از دستاوردهای این دوره های آموزشی خواهدبودکه موجب ساماندهی فعالیتهای اجتماعی این گروه از افراد و مدیریت صحیح رفتاری درواکنش مواقع بحرانی می گردد. در ادامه خسروی تصریح کرد خدمات ستاد مدیریت بحران منطقه9 به دانش آموزان معلول شامل اجرای آموزشهای امدادونجات و برگزاری عملیات مانورجهت مهارت افزایی و سپس اهدای جوائزبرای تقدیر از دانش آموزان معلول است که موارد سه گانه به ترتیب اولویت تحقق یافته است. در عین حال وی گفت حفظ سلامتی و ارائه برنامه های توسعه انسانی بمنظور توانمند سازی معلولین جهت زندگی بهتر و سالم بدون وابستگی به دیگران از حقوق اساسی معلولین است که با اجرای برنامه های جامعه نگر مسئولیت پذیری این گروه از افراد در عرصه های اجتماعی بطور اثربخش و هدفمندتدارک و تقویت می گردد. ازسوی دیگر جانشین مدیریت ستاد بحران منطقه9 بابیان اینکه حقوق شهروندی معلولین باسایر افرادجامعه یکسان است گفت،برنامه تقدیرو تشکر از معلولین درمجتمع آموزشی نظام مافی واقع درخیابان شمشیری صورت گرفته است که یکصد دانش آموز معلول را تحت آموزش دارد. 
تاریخ انتشار : 24 آذر 1392» اخبار مرتبط:

 • واکنش سریع واقدام حرفه ای در مدیریت بحران
 • آموزش های ایمنی به کودکان مهدکودک های سطح منطقه9
 • دختران دانش آموز؛ مدافعان مسئول و فرشتگان دلسوز
 • تشکلهای جامعه نگر زنان خدمات بهداشتی به مردم ارائه می دهند
 • نام نويسي دانش آموزان تا 15 تير
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg