مشروح اخبار
 » درپی اعتراض به یک انتخاب /مکاتبات مدیرکل بازرسی با تاجگردون

افشار افزود: به سازمان بازرسی کل کشور مراجعه کردیم و مدیرکل بازرسی هم گفت ما پیگیر سابقه و مشکلات  بودیم و مکاتباتی با تاج گردون نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت درمجلس شورای اسلامی ورییس کمیته...راک نیوز ؛ نایب رییس هیات هاکی استان فارس و نماینده کمیته داوران فدراسیون هاکی گفت: مجمع انتخابات ریاست این فدراسیون که 16 آذر ماه برگزار شد، غیرقانونی بود و بهرام شفیع رییس فدراسیون هاکی که بازنشسته محسوب می شود، بدون داشتن مجوز دولت بار دیگر انتخاب شد.

alt

«خدیجه افشار» در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای رییس هیات هاکی استان فارس که عضو مجمع فدراسیون هاکی است، هیچ دعوتنامه ای ارسال نشده بود!

وی ادامه داد: 16 آذر ماه که برای برگزاری مجمع رفته بودیم، ما را به داخل راه ندادند و همه کارها به صورت غیرقانونی پیش می رفت و رییس هیات هاکی استان اصفهان هم که با رای اعضا به عنوان ناظر مجمع انتخاب شده بود، از خسروی وفا برگزار کننده مجمع سوال کرد که آیا رییس فدراسیون مجوز دارد؟

افشار ادامه داد: معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، پیامکی به مدیرکل وزارتی ارسال و اعلام کرده که به دلیل کسالت نمی توانم در مجمع حاضر شوم و در ضمن بهرام شفیع به دلیل بازنشستگی مجوز ندارد، اما ما این مجوز را برای وی می گیریم.

نایب رییس هیات هاکی استان فارس اضافه کرد: زارع، نماینده سازمان بازرسی کل کشور از خسروی وفا پرسید که شفیع مجوز دارد و با شنیدن جواب منفی او مجمع را ترک کرد.

افشار گفت: برخی از استان های کشور اصلا ورزش هاکی ندارند اما رییس فدراسیون قبل از انتخابات در استان هایی مانند بوشهر و هرمزگان که فاقد این ورزش هستند، برای گرفتن رای از مجمع، اقدام به انتخاب رییس هیات کرده بود!

وی افزود: در مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون هاکی، نماینده باشگاه ها باید افرادی باشند که باشگاه آنها دارای رتبه های اول و دوم کشور باشد اما به طور مثال از نفت و گاز گچساران که از باشگاه های صاحب نام کشور است، دعوت نشد اما از نمایندگان باشگاه های اراک و کرمان استفاده کردند که هیچ نام و نشانی نداشته و فقط هدف جمع کردن رای بود که 14 رای به همین صورت اخذ شد!

نماینده بانوان در کمیته داوران فدراسیون هاکی گفت: نماینده داوران حاضر در مجمع باید از داوران بین المللی باشد که متاسفانه در این مجمع از یک داور درجه دو دعوت شد که جای تعجب دارد، ضمن اینکه من با 35 سال سابقه در این رشته، نخستین داور بین المللی زن هاکی هستم و سرپرستی مسابقات فدراسیون هاکی را به عهده دارم اما به دلیل مخالفت با رییس فدراسیون، دعوت نشدم!

افشار با اشاره به بی توجهی رییس فدراسیون هاکی به داوران افزود: چندی پیش به نمایندگی از داوران به دفتر رییس فدراسیون رفتم و گفتم داوران هاکی به دلیل اینکه 10 سال است ارتقا نگرفته اند و حقوق آنها هیچ تغییری نکرده، از این رو بی انگیزه شده اند که او جواب داد، این ورزش را تعطیل می کنم تا داوران محتاجش شوند!

نایب رییس هیات هاکی استان فارس گفت: بعد از اینکه نماینده سازمان بازرسی کل کشور، مجمع را غیرقانونی اعلام کرد به همراه تعدادی از اعضای مجمع به وزارت ورزش و جوانان رفتیم اما نتوانستیم با وزیر ورزش و جوانان ملاقات کنیم ولی موضوع را به مشاور وی گزارش کردیم.

افشار افزود: به سازمان بازرسی کل کشور مراجعه کردیم و مدیرکل بازرسی هم گفت ما پیگیر سابقه و مشکلات این ورزش بودیم و مکاتباتی با تاج گردون نماینده مردم شهرستان گچساران و رییس کمیته هاکی فراکسیون مجلس داشتیم و او هم نامه ای به وزیر ورزش و جوانان نوشت که مشکلات پیگیری شود.تاریخ انتشار : 24 آذر 1392» اخبار مرتبط:

 • مرگ بازیکن22ساله نفت وگاز گچساران
 • تیم هاکی نفت و گاز گچساران آماده برگزاری دیدار فینال هاکی کشور است
 • تیم ملی هاکی بانوان باسرمربی گچسارانی به مسابقات آسیایی اعزام می شود
 • ((مربی تیم هاکی بانوان استان کهگیلویه وبویراحمد ،سرمربی تیم ملی هاکی بانوان ...
 • فردا به استقبال قهرمان هاکی ایران برویم/یاسوج14عصر
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg