مشروح اخبار
 » تخفیف 40 درصدی در سیزدهمین نمایشگاه کتاب کهگیلویه وبویراحمد

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد گفت: این استان به لحاظ برگزاری نمایشگاه کتاب در سطح کشور جزو سومین استان های برگزارکننده نمایشگاه کتاب استانی است.

محمدپور به پیامدهای فرهنگی برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد وافزود:


معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد گفت: این استان به لحاظ برگزاری نمایشگاه کتاب در سطح کشور جزو سومین استان های برگزارکننده نمایشگاه کتاب استانی است.
به گزارش پایگاه خبری راک نیوز ؛    کرم اله محمدپور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به افزایش تعداد غرفه های سیزدهمین نمایشگاه کتاب امسال استان اشاره کرد و افزود:با هماهنگی با معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ناشران برتر که مورد استقبال مردم هستند در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد.

وی از برگزاری اولین نشست هماهنگی برپایی سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان خبر داد و گفت: تدارک امکانات برای تردد غرفه داران و عوامل اجرایی، آماده سازی محل اسکان برای بیش 180 نفر ، آمادگی برای بیمه مسوولیت مدنی و حوداث کارکنان، نیروهای خدماتی و عوامل اجرایی و بازدیدکنندگان از جمله اقدامات صورت گرفته این اداره کل برای برپایی این نمایشگاه است.

محمدپور با اشاره به افزایش تعداد غرفه های سیزدهمین نمایشگاه کتاب امسال استان نسبت به سال های گذشته با پیش بینی نزدیک به 150 غرفه تصریح کرد: شرکت ناشران برتر بر رونق استقبال و اهمیت برپایی این نمایشگاه می افزاید.

وی با بیان اینکه اطلاع رسانی و تبلیغات این نمایشگاه از چند روز پیش آغاز شده است افزود: در بحث اطلاع رسانی و تبلیغات فعالیت های مرتبط با شهرداری ها در مرکز استان و سایر مراکز شهرستان ها صورت گرفته است.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همه هزینه های تبلیغاتی در این ایام به عهده این اداره کل است ابراز داشت: تیزر، زیرنویس و نشان و آگهی این نمایشگاه از صدا و سیمای مرکز استان و با هزینه این اداره کل در حال پخش است .

محمدپور تصریح کرد: یارانه خرید کتاب در این نمایشگاه 10 درصد خرید بن کارت الکترونیکی بانک صادرات است که بازدیدکنندگان با همراه داشتن کارت ملی می توانند این بن ها را تهیه کنند.

وی تخفیف 40 درصدی این نمایشگاه را فرصت خرید خوبی برای علاقمندان به مطالعه کتاب دانست.* کهگیلویه وبویراحمد سومین استان برگزارکننده نمایشگاه کتاب در کشور استمعاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد گفت: این استان به لحاظ برگزاری نمایشگاه کتاب در سطح کشور جزو سومین استان های برگزارکننده نمایشگاه کتاب استانی است.

محمدپور به پیامدهای فرهنگی برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد وافزود: این نمایشگاه از 14 تا 20 دی ماه جاری با شرکت 149 ناشر استانی و برون استانی در مصلای امام خمینی (ره) یاسوج برگزار خواهد شد.

محمدپور افزود: از طرف ناشران تخفیف هایی بین 10 تا 30 درصد لحاظ خواهد شد.

وی بیان داشت: این نمایشگاه از همه روزه از ساعت 8 صبح لغایت 12 ظهر و عصرها از ساعت 16 لغایت 20 شب پذیرای علاقمندان به فرهنگ مطالعه و کتابخوانی خواهد بود.

مدیر اجرایی نمایشگاه کتاب کهگیلویه وبویراحمد در ادامه عنوان کرد: بر اساس ارزیابی و نظرسنجی موسسه فرهنگی نمایشگاه های کتاب کشور، استان کهگیلویه وبویراحمد به نسبت جمعیت و تعداد غرفه هایی که در محل نمابشگاه دایر می شود از لحاظ استقبال و فروش کتاب جزو استان های برتر شناخته شده است .

تاریخ انتشار : 8 دی 1392» اخبار مرتبط:

 • «حریم سلطان»، «عشق ممنوعه» و سفیر گرجستان در نمایشگاه کتاب!
 • نمایشگاه آثار تجسمی جشنواره بین المللی فجر درگچساران
 • تغییرات در ارشاد کهگیلویه و بویراحمد
 • فقط کهگیلویه وبویراحمد حضور نداشت/آقای مدیرکل لطفا جواب بدهید!!!!
 • رونمایی از تمبر، پوستر و فیلم مستند زندگی آیت الله ملک حسینی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg