مشروح اخبار
 » علت استعفای نجفی از سازمان میراث فرهنگی اعلام شد

 محمد علی نجفی رئیس سابق سازمان میراث فرهنگی در حاشیه سالگرد مرحوم حسن حبیبی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار فارس درباره دلیل استعفای خود اظهار داشت: بنده به دلیل...


رئیس سابق سازمان گردشگری با بیان اینکه بنده به دلیل فشار خون بالا استعفا دادم، گفت: رئیس جمهور با بزرگواری استعفای بنده را پذیرفت.

به گزارش  پایگاه خبری راک نیوز ؛ محمد علی نجفی رئیس سابق سازمان میراث فرهنگی در حاشیه سالگرد مرحوم حسن حبیبی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار فارس درباره دلیل استعفای خود اظهار داشت: بنده به دلیل بیماری استعفا دادم و بیماری خود را به آقای روحانی گفتم و وی در کمال بزرگواری قبول کرد و عذر من را پذیرفت البته در میدانی که حجم کار کمتری داشته باشد با دولت همکاری خواهم کرد.

نجفی با بیان اینکه بنده مطابق بضاعت جسمی خود کارم را انجام می‌دهم، افزود: حجت از نظر جسمی برای من تمام شده بود و سمت جدید بنده نسبت به کار اجرایی سبک‌تر است.

رئیس سابق سازمان گردشگری درخصوص انتخاب سلطانی‌فر به عنوان جایگزین وی در این سازمان خاطرنشان کرد: به نظر من این انتخاب بسیار خوبی است.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه شما قرار بود وزیر شوید حالا چرا استعفا داده‌اید، تصریح کرد: بخشی از کار بنده جنبه پیش‌گیری داشت و من یک ماه آخر کارم به صورت مرتب فشار خونم بالا بود و از این رو پزشکان به من هشدار دادند که حجم کار و فشار روانی ناشی از کارم را کم کنم.

نجفی در پاسخ به سوال خبرنگاری که گفت کسی این استدلال شما را باور نمی‌کند، گفت: حالا دیگر شما می‌دانید؛ بنده الان می‌خواهم نزد آقای سلطانی فر بروم تا در خصوص جزئیات کار صحبت کنم.

مشاور رئیس جمهور متذکر شد: بنده چند روز قبل نیز با آقای سلطانی فر جلسه داشتم و این ملاقات دوم ماست. لذا می‌خواهم برنامه‌ها و شرایط سازمان را به او توضیح دهم؛ همه باید امیدوار باشند چراکه یک مدیر جوان‌تر و با ذهن قوی‌تر وارد این کار شده است.

وی اضافه کرد: همه مدیران قبلی که در این مدت بنده دعوت به همکاری کرده بودم با امید بیشتری به همکاری ادامه دهند.

تاریخ انتشار : 12 بهمن 1392 10:32» اخبار مرتبط:

 • گفتیم به آقای ولایتی رأی دهید رفتند به روحانی رأی دادند.
 • دو زن دیگر به دولت روحانی پیوستند
 • رئیس‌کل بیمه مرکزی شنبه اعلام خواهد شد+عکس
 • حرف های ولایتی درمورد پیشنهادوزارت امورخارجه دولت روحانی
 • معاون وزير بهداشت برکنار شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس

  گزارش تصویری : پنجشنبه در سراسر کشور تعطیل می شود
  چند رسانه ای