مشروح اخبار


» ورود سامانه بارشی جدید به کشور
از پنجشنبه تا شنبه هفته آینده جوی پایدار در کشور حاکم خواهد شد.

http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news/1392/11/23/342926_617.jpgمدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از سمت غرب به کشور در روز یکشنبه هفته آینده خبر داد.

به گزارش راک  نیوز، احد وظیفه در گفت‌و‌گو با ایسنا، افزود: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی از بعدازظهر چهارشنبه در استان‌های فارس،‌ هرمزگان و کرمان افزایش ابر، بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد و درمناطق مرتفع بارش برف رخ خواهد داد و خلیج‌فارس در این روز مواج می‌شود.

وی ادامه داد: طی این مدت در استان‌های گلستان و شرق مازندران نیز شاهد بارش خفیف و پراکنده خواهیم بود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود: در روز پنجشنبه نیز در شر ق استان هرمزگان و جنوب استان سیستان و بلوچستان بارش پراکنده ادامه یافته و بتدریج از میزان ابرناکی در این مناطق کاسته می‌شود.

به گفته وظیفه، از پنجشنبه تا شنبه هفته آینده جوی پایدار در کشور حاکم خواهد شد.

وی در خصوص وضعیت هوای تهران طی روزهای آینده اظهار کرد: در روز پنجشنبه برای استان تهران دمای حداقل 2 و حداکثر 11 درجه سانتیگراد با آسمانی صاف در پاره‌ای نقاط همراه با غبار محلی پیش‌بینی می‌شود. در روز جمعه نیز آسمان پایتخت صاف در پاره‌ای نقاط همراه با غبار محلی خواهد بود که دمای تهران به حداقل 3 و حداکثر 13 در جه سانتیگراد خواهد رسید.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در خصوص سردترین نقاط کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه اظهار کرد:‌در روز پنجشنبه چهارمحال و بختیاری و همدان با 8- و آذربایجان شرقی، استان زنجان، کرمان و کهکیلویه و بویراحمد با 5- درجه سانتیگراد سردترین استان‌های کشور هستند. در روز جمعه نیز استان‌های همدان و چهارمحال و بختیاری با 7- درجه سانتیگراد سردترین استان‌های کشور خواهند بود.

تاریخ انتشار : 24 بهمن 1392 11:48» اخبار مرتبط:

 • هوا از دوشنبه بارانی می‌شود
 • آب وهوای استان هادر روز عاشورا
 • فردا دمای کهگیلویه وبویراحمدبالای 40 درجه سانتیگراد است/ دمای خوزستان به 50 ...
 • کدام استانها سیزده‌بدر بارانی است
 • ورود سامانه بارشی جدید به کشور
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام