مشروح اخبار
 » زنی كه دوباره در فوتبال ایران غوغا به پا كرد+تصاویر

image زنی كه دوباره در فوتبال ایران غوغا به پا كرد+تصاویر

دختر پروفسور سمیعی دوباره فوتبال ایران را تحت تاثیر نام خودش قرار داده اما این بار در كنار نام لوتار ماتئوس.

 حدود هشت سال پیش و در آستانه جام جهانی 2006 آلمان یک زن ایرانی مقیم آلمان با نام سمیرا سمیعی با این ادعا که همسر دوم مهدی مهدوی کیاست غوغایی را در رسانه های ایرانی به پا کرد.

 به گزارش راک نیوز؛ البته این ماجرا خیلی زود فروکش کرد اما با گذشت هشت سال از این اتفاق در حالی که مهدوی کیا زندگی بی حاشیه و آرامی را در کنار همسر و دختر 14 ساله خود می گذراند حالا سمیرا سمیعی به عنوان مدیر برنامه های لوتار ماتئوس به ایران آمده است.

 یكی از خبرگزاری های معتبر در اردیبهشت سال 1385 مطلبی با عنوان "مهدوی کیا در دام" منتشر کرد. لب مطلب حکایت از ماجرایی عجیب در زندگی ستاره پرفروغ فوتبال ایران مهدی مهدوی کیا داشت.

 خبر ازدواج با همسر دوم و حاشیه های ناشی از آن تا مدت ها مهدی مهدوی کیا را رها نکرد و رسانه ها تا مدت ها به ابعاد مختلف این ماجرا می پرداختند.

 سمیرا سمیعی، دختر پروفسور سمیعی (یکی از بزرگترین جراحان مغز و اعصاب در جهان و ایران) در آلمان به عنوان مدیر برنامه های مهدوی كیا مشغول به كار بوده كه پس از مدتی در حالی كه همسر مهدوی كیا در ایران بوده، خبر ازدواج این دو منتشر می شود.

 وی كه تنها مدیر برنامه زن در آلمان محسوب می شود (فوتبال آلمان 140 مدیر برنامه دارد)، با تهیه كننده برنامه ورزش از نگاه دو كه بیمار پدرش بوده است آشنا مي شود و درخواست وی مبنی بر دعوت از لوتار ماتئوس را می پذیرد.

 سمیعی هم اكنون مدیر برنامه‌های چند ستاره بزرگ در آلمان از جمله ماتیوس، برمه، پرمرته ساکر و ... به شمار می رود. وی در ایران هم مدیر برنامه های سوشا مكانی است.

 بر همین اساس می توان حدس زد كه چرا مهدوی كیا در ضیافت ناهار لوتار ماتئوس كه با حضور دایی و سایر فوتبالی ها برگزار شد شركت نكرد.

 حالا سمیعی در گفتگو با روزنامه نود، كه به همراه عکس بزرگی از وی روی صفحه نخست این روزنامه منتشر شده، گفته که ماجرای من و مهدوی کیا هشت سال پیش تمام شد.

 وی همچنین درباره زندگی در آلمان گفت: «کاملا از زندگی جدیدم راضی هستم. من با همسر آلمانی‌ام و پسرم خوشبختم. همسرم در کنار فعالیت‌های امور کارخانه‌اش، اسپانسر باشگاه بایرن مونیخ و آگزبورگ است و به اعتبار اوست که ما هنگام بازی‌های خانگی بایرن، در لژ مخصوص در ورزشگاه آلیانس آره‌نا حضور می‌یابیم. بله، من از زندگی‌ام لذت می‌برم و همین حالا هم دلم برای او و پسرم لک زده است.»

 

 

 

 اینجا را هم ببینید.

تاریخ انتشار : 18 اسفند 1392» اخبار مرتبط:

 • پیامک خیالی، مرد را به قتل همسر موقت و دختر کوچکش کشاند
 • آتش‌سوزی گسترده در ‌‌منزل مسکونی ‌در دهدشت‌
 • بازدید کننده گرامی ؛
 • توزیع تمبر يادبود شهید هدایت‌اله طیب
 • دیدنی های اقتصادی روز شنبه 8بهمن
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg