مشروح اخبار
 » نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس دانش آموزی کشور انتخاب شدند

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: شش نماینده این استان برای حضور در مجلس دانش آموزی کشور با برگزاری انتخابات هفتمین دوره این مجلس انتخاب شدند.اسامی این شش نفر...مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: شش نماینده این استان برای حضور در مجلس دانش آموزی کشور با برگزاری انتخابات هفتمین دوره این مجلس انتخاب شدند.

هادی زارع پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این شش نماینده بین 9 هزار عضو شورای دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد برگزیده شدند.

وی بیان کرد: این دوره از انتخابات با حضور نمایندگان شورای دانش آموزی 13 شهرستان و منطقه کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

زارع پور اظهار کرد: احمد بیاره دانش آموز سال دوم رشته تجربی از مدرسه علم و ادب دهدشت به نمایندگی از پسران و نسترن ایزدی دانش آموز سال دوم رشته تجربی از مدرسه شمس دهدشت نیز به نمایندگی از دختران با اکثریت آرا به عنوان عضو شورای دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد برای شرکت در مجلس دانش آموزی کشور انتخاب شد.

وی عنوان کرد: میلاد میرزایی از چرام و حمیدرضا جهانبین از لوداب به عنوان هیات رییسه شورای دانش آموزی پسران کهگیلویه و بویراحمد و زهرا بنام از چاروسا و فاطمه مومنی از لنده نیز به عنوان هیات رئیسه شورای دانش آموزی دختران استان برگزیده شدند.

زارع پور ابراز داشت: مجلس دانش آموزی دارای 150 عضو از سراسر کشور است که مسایل مربوط به امور آموزشی و پرورشی دانش آموزان را انجام می دهند.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد افزود: این مجلس سالانه با حضور اعضا تشکیل و مصوبات آن به وزارت آموزش و پرورش اعلام می شود.

زارع پور گفت: مشارکت دانش آموزان در مدیریت امور با اعتماد به آنان موجب پیشرفت و تعالی برنامه های تعلیم و تربیت خواهد شد.

وی بیان کرد: شورا و مجلس دانش آموزی موجب تقویت روحیه خودباوری و مسوولیت پذیری در نوجوانان و جوانان می شود.

زارع پور اظهار کرد: باید به دانش آموزان مسوولیت داد تا بسیاری از مشکلات در مدارس برطرف شود.

 

 تاریخ انتشار : 19 اسفند 1392 16:51» اخبار مرتبط:

 • تیم فوتسال دانش آموزی بهمئی مقام اول استان را کسب کرد
 • درخشش دانش آموزان گچسارانی در مسابقات کشوری رباتیک
 • مرحله دوم مسابقات قرآن دانش آموزان کهگیلویه وبویراحمد دردهدشت آغازشد
 • تیم هوا فضای دانش‌آموزان کهگیلویه و بویراحمد رتبه دوم کشور را کسب کرد
 • آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد رتبه اول دراعزام اردوی راهیان نور
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس