اخبار استانهامدیرعامل دولت تدبیر در بانک تجارت منصوب شد

10 فروردین 1393

مدیرعامل دولت تدبیر در بانک تجارت منصوب شد

. جلسه هیات مدیره بانک تجارت با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره پیشین و جدید این بانک برگزار شد و محمد ابراهیم مقدم به عنوان مدیر عامل جدید بانک تجارت معرفی شد.

 

در این جلسه سید مجتبی فهیم هاشمی به عنوان رئیس هیات مدیره و علیرضا اکبری ماسوله، سیاوش زراعتی سندیانی و سید عباس حسینی به عنوان اعضای هیات مدیره جدید این بانک معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری راک نیوز  به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، در این مراسم که روز شنبه نهم فروردین ماه برگزار شد، علی خورسندیان مدیر کل امور بانکی و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به نقش بانک تجارت در پیشرفت بزرگترین طرح های اقتصادی کشور و حمایت از کارآفرینان بخش خصوصی یادآورشد: طی سه دهه گذشته بانک تجارت همواره از جمله بانکهای پیشرو و با ثبات کشور بوده و اعتبار برند بانک تجارت نشان از عملکرد موفق این بانک و اعتماد والای مشتریان و سهامداران به مدیران و کارکنان آن دارد.

خورسندیان یادآور شد: تعصب و وفاداری مدیران و کارکنان بانک تجارت به اعتبار و نشان این بانک و منافع مشتریان و سهامداران ستودنی بوده و یکی از موجبات اصلی پیشرفت و سرآمدی بانک تجارت بوده است.

وی با اشاره به اینکه انتخاب اعضاء جدید هیات مدیره بانک براساس تصمیمات مجمع سهامداران افزود: ترکیب جدید اعضای هیات مدیره بانک تجارت را نیز جمعی از مدیران کارآزموده و نواندیش شبکه بانکی کشور تشکیل می دهند و امیدواریم که روند حرکتی موفق این بانک و حضور قدرتمند آن در بخش های مختلف اقتصاد کشور را تداوم بخشند.

 

.

 

 

==========================================
» Date : 10 فروردین 1393

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • انتصاب معاون کل سازمان توسعه تجارت
 • مدیریت بانک ملی به یک مدیر بومی رسید +تصاویر
 • اعلام ساعت جدید آغاز به کار ادارات،مدارس و بانک ها
 • ولی الله سیف رئیس بانک مرکزی شد
 • دومین مدیر کرمانی هم رسید //مدیر جدید شعب بانک تجارت استان معرفی شد.
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس