مشروح اخبار
 » افشاگری جدید درباره تبانی در لیگ

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان گفت: با وجود همه تلاش‌های تاج و بهروان در لیگ یک هنوز تبانی رخ می‌دهد.

امیر عابدینی  در مورد وضعیت داماش گیلان گفت: استانداری و شهرداری 200 میلیون تومان به داماش کمک کردند و این پول را بین بازیکنان تقسیم کرده‌ایم و وضعیت ما اینگونه است. اگر مسایل و مشکلات گروه امیر منصور آریا حل شود داماش هم مشکلاتش حل خواهد شد اما در غیر این صورت باید داماش را به استان گیلان و هیات فوتبال واگذار کنیم.

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان در مورد دیدار حساس با ذوب آهن گفت: این مسابقه بسیار حساس است و بین صفر و 100 امتیاز دارد. داماش امتیازها را در جاهای دیگر از دست داد. 7 شکست متوالی و یک مساوی تیم را اذیت می‌کند. با این حال من معتقدم داماش مقابل ذوب آهن وا نمی‌دهد. من مطئنم داماش در لیگ برتر می‌ماند و سقوط نمی‌کند.

عابدینی در مورد اینکه داماش می‌تواند مثل بازی رفت با 5 گل ذوب آهن را شکست بدهد، گفت: خیر، آن نتیجه یک حادثه بود.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت این تیم گفت: بعید است حالا حالا بتوانند در مورد استقلال و پرسپولیس تصمیم گیری کنند. قبل از عید هم گفتند که پرسپولیس واگذار می‌شود و همان زمان هم من گفتم چنین کاری انجام نمی‌گیرد.

وی در مورد اینکه کدام تیم شانس قهرمانی بیشتری دارد، گفت: فولاد شانس اول قهرمانی در لیگ برتر است و بعد از آن پرسپولیس شانس قهرمانی دارد.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در مورد وضعیت لیگ دسته اول فوتبال گفت: من هنوز معتقدم که در لیگ یک تبانی رخ می‌دهد. وقتی یک مسابقه پخش مستقیم نمی‌شود و در آن بازی هر اتفاق سوء داوری رخ می‌دهد معنایش چیست؟ این اتفاق‌ها در حالی رخ می‌دهد که مهدی تاج رئیس سازمان لیگ ، بهروان رئیس کمیته مسابقات تلاش زیادی می‌کنند و واقعا کار می‌کنند و زحمت می‌کشند. حتی خود حسین عسگری بر لیگ دسته اول نظارت دارد اما با وجود همه تلاش‌ها هنوز اتفاق‌های ناخوشایندی در لیگ یک رخ می‌دهد.

وی تصریح کرد: در دیدار آلومینیوم هرمزگان و پارسه بازی پخش مستقیم نشد و اتفاق‌های مشکوک داوری در این بازی رخ داد. یک بازیکن به نفع آلومینیوم اخراج شد. در آن بازی داور به کنار خط می‌آید و از کمک داور می‌پرسد که بازی پخش مستقیم نمی‌شود؟ البته داور فکر می‌کند چون بازی پخش مستقیم نشده ، فیلمبرداری هم نشده بوده است. در حالیکه فیلم آن مسابقه موجود است.

تاریخ انتشار : 16 فروردین 1393 23:38» اخبار مرتبط:

 • نخستین حوادث پایتخت در سال جدید
 • بازیگری زنی که با لباس پسرانه وارد ورزشگاه شد+عکس
 • ثروتمند ترین دختر جوان ایرانی کیست؟+ عکس
 • خواب رزمنده در خیبر+عکس
 • در سفر خارجی نوروزی مقصد مهم نیست؛ عشق مهم است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس

  گزارش تصویری : پنجشنبه در سراسر کشور تعطیل می شود
  چند رسانه ای