مشروح اخبار
 » صدور حکم جلب برخی از روسای هیات‌های ورزشی کهگیلویه و بویراحمد!

احمد حکمتیان در نشست جامعه ورزش استان با استاندار، اظهار کرد: مدیر کل ورزش و جوانان استان در مدت 45 روزی که در این استان مشغول به کار شده 540 میلیون تومان از وزارت ورزش و جوانان برای کمک به هیات‌های ورزشی دریافت کرد.

وی با اشاره به اینکه خیرین در بحث ورزش وارد نشده‌اند اظهارکرد:

 معاون اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حکم جلب برخی از روسای هیات‌های ورزشی این استان صادر شده است.

به گزارش پایگاه خبری راک نیوز؛  احمد حکمتیان در نشست جامعه ورزش استان با استاندار، اظهار کرد: مدیر کل ورزش و جوانان استان در مدت 45 روزی که در این استان مشغول به کار شده 540 میلیون تومان از وزارت ورزش و جوانان برای کمک به هیات‌های ورزشی دریافت کرد.

وی با اشاره به اینکه خیرین در بحث ورزش وارد نشده‌اند اظهارکرد: انتظار می رود خیرین به بحث ورزش استان وارد شوند و بتوانند در بحث ورزش ساخت و ساز انجام دهند.

معاون اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در اطراف رودخانه بشار باید پیست دوچرخه سواری احداث شود ضمن اینکه بسیاری از کارخانه های تولید وسائل ورزشی باید از معافیت مالیاتی برخوردار شوند تا این کارخانه ها بتوانند تا حدودی از مشکلات خود بکاهند.

حکمتیان بیان کرد: در بحث خوابگاه ورزشی با مشکل مواجه هستیم که نیاز است مبلغی برای ساخت خوابگاه و هتل ورزشی اختصاص داده شود تا خوابگاه و هتل ورزشی برای ورزشکاران ساخته شود.

وی در پایان در خصوص هیات‌های ورزشی اضافه کرد: هیات‌های ورزشی در سال‌های گذشته با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده‌اند و حتی این هیات‌ها بین 40 تا 50 میلیون معوقات دارند که متاسفانه حکم جلب برخی از روسای هیات‌های ورزشی این استان صادر شده است. تاریخ انتشار : 18 فروردین 1393 17:01» اخبار مرتبط:

 • رییس هیات بدمینتون کهگیلویه و بویراحمد ابقا شد
 • سرپرست هیات ورزشی سه گانه کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • برکناری مدير ورزشی وسط برنامه تلویزیونی!
 • کلیه مکانهای ورزشی اد اره کل ورزش و جوانان استان پنجشنبه تعطیل است
 • رییس جدید هیات شنای کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای