مشروح اخبار
 » جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استانی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشنواره مطبوعات و رسانه‌‌های استانی در این استان خبر داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: هر آن چه که در توان داشته‌ایم برای حوزه فرهنگ و هنر استان انجام داده‌ایم که رسانه‌ها و مطبوعات هم بخشی از آن است.

 جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استانی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشنواره مطبوعات و رسانه‌‌های استانی در این استان خبر داد.

خبرگزاری فارس: جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استانی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود امین کمالوندی  در نشست اعضای خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد با معاون سیاسی امنیتی استاندار و تنی چند از مدیران استانداری اظهار کرد: نگاه خوب رسانه‌ای اکنون در مجموعه استانداری و در بین مسئولان ارشد استانی حاکم است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: هر آن چه که در توان داشته‌ایم برای حوزه فرهنگ و هنر استان انجام داده‌ایم که رسانه‌ها و مطبوعات هم بخشی از آن است.

وی خاطرنشان کرد: هیچ کاری هم که انجام نداده باشیم یک ساماندهی در خصوص وضعیت خبرنگاران داشته‌ایم که از بین بیش از 400 نفر از افرادی که ادعای خبرنگاری می‌کردند اکنون چیزی حدود 13 نفر خبرنگار شناسنامه‌دار با کارت خبرنگاری وجود دارد.

این مسئول افزود: یکی دیگر از اقدامات راه‌اندازی خانه مطبوعات بود که همراه با سایر انجمن‌ها اکنون استان ما دارای خانه مطبوعات است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: در واقع هیچ یکی از انجمن‌های ما فعال نبودند که اکنون تقریباً تمام این انجمن‌ها برای رسیدگی به وضعیت هنرمندان فعال شده‌اند.

کمالوندی از تعطیلی بسیاری هفته‌نامه‌های استانی سخن به میان آورد و گفت: از تعداد 49 نشریه استانی اکنون تنها حدود 20 نشریه آن هم به صورت یک خط در میان فعال هستند که دلیل اصلی آن را باید در مشکلات مالی جست‌وجو کرد.

این مسئول از همکاری خود و همکارانش برای ادامه کار نشریات سخن به میان آورد و تصریح کرد: به دنبال این بوده‌ایم که نشریات استانی که به موقع منتشر نمی‌شوند مشمول ماده 16 نشوند.

کمالوندی، یکی از اقداماتی که در آینده و در سال جاری برگزار می‌شود را مربوط به برگزاری جشنواره رسانه‌های استانی دانست و خاطرنشان کرد: جای چنین جشنواره همواره در استان ما خالی بود که امسال به دنبال برگزاری آن به صورت استانی هستیم.تاریخ انتشار : 27 فروردین 1393 05:15» اخبار مرتبط:

 • راه‌اندازی فرستنده دیجیتالی در دیشموک و چاروسا
 • تقاطع غیر هم‌سطح شهری گچساران افتتاح شد
 • مشکلات دست و پاگیر سه‌گانه در حوزه پژوهش/60 طرح پژوهشی استان اجرایی می‌شوند
 • اتاق فکر مشترک صدا و سیما و محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد تشکیل می‌شود
 • شهر باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد لرزید.
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  کدام تیم را قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران می دانید

  1- پرسپولیس تهران
  2- تراکتور سازی تبریز
  3- سپاهان اصفهان
  4- استقلال تهران
  5-پدیده خودرو مشهد


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : 300فرهنگی نمونه در گچساران تجلیل شدند.
  چند رسانه ای