مشروح اخبار
 » تمام کارکنان ادارات گچساران بسیجی هستند

فرمانده بسیج ادارات گچساران گفت: تمام کارکنان ادارات گچساران بسیجی بوده و اداره‌ای نیست که در آن نیروی بسیجی وجود نداشته باشد.سید‌ قدرت‌الله مطهری‌فر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار...فرمانده بسیج ادارات گچساران گفت: تمام کارکنان ادارات گچساران بسیجی بوده و اداره‌ای نیست که در آن نیروی بسیجی وجود نداشته باشد.

 

‌به گزارش راک نیوز؛ سید‌ قدرت‌الله مطهری‌فر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در گچساران اظهار کرد: پایگاه‌های بسیج ادارات باید به عنوان بازویی توانمند در کنار مدیران متعهد ادارات در رفع کاستی‌‌ها تلاش کنند و خطرات مهمی که جامعه اداری را تهدید می‌کند، شناسایی کنند.

وی با بیان اینکه وظیفه بسیج ادارات احیاء فرهنگ و تفکر بسیجی است، افزود: بسیج ادارات همچنین مقابله با مجموعه عملیات جنگ نرم در بین اقشار جامعه اداری باید از دیگر وظایف و تفکرات بسیج ادارات باشد.

مطهری‌فر با تأکید بر نقش بسیار مهم و مؤثر بسیج ادارات در مقابله با فعالیت جنگ نرم تصریح کرد: در صورتی که کارمند یک اداره به آگاهی از شناخت دشمن و جنگ نرم آشنا شود، این آگاهی به خانواده وی نیز انتقال داده می‌شود و این چرخه سبب ایجاد جامعه ای آگاه می شود.

فرمانده بسیج ادارات گچساران گفت: بسیج ادارات گچساران پل ارتباطی میان سپاه ناحیه و ادارات شهرستان بوده که برنامه‌های مختلف فرهنگی و آموزشی برای آماده نگه داشتن نیرو‌ها پیش‌بینی کرده است.

مطهری‌فر کیفی‌سازی حلقه‌های صالحین و فعال نمودن شورای امر به معروف و نهی از منکر را از مهم‌ترین فعالیت‌های بسیج ادارات عنوان کرد و گفت: انجام برنامه های فرهنگی و حضور فعال بسیجیان ادارات و نهادها در برنامه‌های مختلف فرهنگی، مذهبی، عقیدتی و ...از دیگر برنامه های بسیج ادارات است.

وی تأکید کرد: در حال حاضر تمامی کارکنان ادارات و نهادهای گچساران عضو بسیج ادارات بوده و هیچ اداره و نهادی در گچساران وجود ندارد که پرسنل بسیجی نداشته باشد.

 فارستاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1393» اخبار مرتبط:

 • با طیف "دلواپسان" مهربان باشیم!
 • احداث پارکینگ طبقاتی در گچساران
 • تازه ترین اخبار از انفجار در پتروشیمی عسلویه
 • امتحان پایان سال مدارس زودتر برگزار می‌شود
 • بسیج سازندگی گچساران در کهگیلویه و بویراحمد اول شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg