مشروح اخبار
 » تذکرفرماندارگچساران : توان پیگیری مطالبات خود را از مدیران کل داشته باشید

 فرماندار گچساران عصر امروز در نشست شورای اداری این شهرستان با تبریک به مناسبت هفته روابط عمومی، اظهار کرد: امروزه روابط عمومی پل ارتباطی میان افراد جامعه و سازمان‌ها و نهادها بوده  به همین دلیل اهمیت و ضرورت روابط عمومی، مردم‌داری و معرفی کردن دستگاه و مرکز ثقل اطلاعات و اخبار  است.

وی ادامه داد: روابط عمومی‌های ادارات و نهادها باید به عنوان قلب تپنده یک اداره بوده و سبب پویایی و شکوفایی فعالیت‌های آن اداره باشد.

فرماندار گچساران با اشاره به نامه ارسالی به ادارات و نهادهای گچساران مبنی بر اعلام پروژه و طرح‌های در دست اقدام و اعلام نیاز به اعتبارات، خاطرنشان کرد: در نامه ارسالی به ادارات برخی از ادارات پاسخ مثبت داده و طرح‌ها و پروژه‌های خود را به فرمانداری اعلام کردند، اما تعدادی از ادارات هنوز پاسخی نداده‌اند.

رحیمی ابراز کرد: البته ما ملاک را بر این موضوع می گذاریم که شاید این ادارات طرح و پروژه‌ای نداشته و تمامی برنامه‌های خود را اجرایی کرده‌اند.

وی بیان کرد: یکی از ایرادات کمیته برنامه‌ریزی سال 92 ریز شدن اعتبارات بود که سبب سختی بررسی و پیگیری کار شده است.

فرماندار گچساران با بیان اینکه مدیران ادارات و نهادها باید پیگیر اعتبارات خود باشند، گفت: مدیران ادارات و نهادها باید پیگیر اعتبارات خود از مدیران کل باشند و در احیای اعتبارات خود تلاش کنند.

رحیمی ادامه داد: مدیران باید پیگیر جدی اعتبارات بوده و محل مصرف اعتبارات تخصیص یافته را رصد کنند.

فرماندار گچساران با بیان اینکه شاید بعضی از مدیران و رؤسای ادارات به دلیل برخی مسائل و ملاحظه‌کاری‌ها توان پیگیری مطالبات خود را از مدیران کل نداشته باشند، متذکر شد: استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز بر پیگیری مطالبات و اعتبارات ادارات توسط مدیران از مدیران کل تأکید کرده است.

تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1393 02:58» اخبار مرتبط:

 • متأسفانه روابط عمومی‌های ادارات کهگیلویه شناختی از خبرگزاری‌های رسمی و سایت ...
 • تمام کارکنان ادارات گچساران بسیجی هستند
 • برای برخی مدیران پرونده ای درست می‌کنم که تا آخر عمرشان درگیر باشند
 • تقاطع غیر هم‌سطح شهری گچساران افتتاح شد
 • مشکلات دست و پاگیر سه‌گانه در حوزه پژوهش/60 طرح پژوهشی استان اجرایی می‌شوند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس