مشروح اخبار
 » دلیل نوسان شدید برق در کهگیلویه اعلام شد

کاظم رزمه بعدازظهر شنبه در نشست با اصحاب رسانه وی دستیابی به اهداف چشم انداز 20 ساله کشور، محدودیت منابع مالی جهت احداث ظرفیت های جدید، محدودیت سوخت جهت تامین انرژی الکتریکی، تامین برق مطمئن و پایدار، افزایش تقاضای انرژی الکتریکی، افزایش بهره وری، افزایش توان مالی خانوارها و حفظ انرژی برای نسل آینده را از دلایل ضرورت بهینه سازی مصرف انرژی عنوان کرد.کاظم رزمه بعدازظهر شنبه در نشست با اصحاب رسانه وی دستیابی به اهداف چشم انداز 20 ساله کشور، محدودیت منابع مالی جهت احداث ظرفیت های جدید، محدودیت سوخت جهت تامین انرژی الکتریکی، تامین برق مطمئن و پایدار، افزایش تقاضای انرژی الکتریکی، افزایش بهره وری، افزایش توان مالی خانوارها و حفظ انرژی برای نسل آینده را از دلایل ضرورت بهینه سازی مصرف انرژی عنوان کرد.

به گزارش (محسن تباری )خبرنگار راک نیوز ؛ رئیس شرکت توزیع نیروی برق ناحیه کهگیلویه با اشاره به آغاز فصل گرما و گرمسیری بودن شهر دهدشت، گفت: استفاده بی رویه از وسایل سرمایشی در فصل تابستان باعث نوسانات شدید برق در این شهرستان می شود که این موضوع مستلزم صرفه جویی مردم این شهرستان است.

 

رزمه با تاکید بر اینکه آشنایی مردم با ساعت پیک مصرف برق باعث به حداقل رساندن بهای برق مشترکین می شود، بیان کرد: ساعات اوج بار شبکه سراسری برق در فصل تابستان از ساعت 19 تا 23 و در زمستان از ساعت 17 تا 22 است و عدم بکارگیری لوازم برقی پرمصرف در این ساعات و استفاده در ساعات اولیه صبح یا روز تعطیل ضروری است.

وی با اشاره به اینکه بیشترین ضعف ولتاژ در شهرستان کهگیلویه در بخش های چاروسا و دیشموک است، یادآور شد: ضعف ولتاژ بخش دیشموک با نصب یک دستگاه اتوترانس بر طرف شده و به حدمطلوب رسید.

رئیس شرکت توزیع نیروی برق ناحیه کهگیلویه همچنین از نصب یک دستگاه اتوترانس برای شهر قلعه رئیسی و روستاهای تابعه در یک ماه آینده خبر داد و تصریح کرد: با نصب این دستگاه ضعف ولتاژ برق در بخش های چاروسا و دیشموک به طور کامل برطرف می شود.

وی یادآور شد: بیش از 42 هزار مشترک برق در شهرستان کهگیلویه وجود دارد.تاریخ انتشار : 11 خرداد 1393 04:28» اخبار مرتبط:

 • بزرگواری:خواستار گازرسانی به چاروسا، دیشموک و منطقه دشمن زیاری شد.
 • پرونده تعطیلی پنجشنبه ها بسته شد
 • بزرگواری خواستار شهرستان شدن دو بخش دیشموک و قلعه رئیسی شهرستان شد.
 • نشست شورای اداری چاروسا باحضورفرماندارکهگیلویه
 • بارندگیهای اخیر چهارمیلیاردریال به راههای ارتباطی کهگیلویه خسارت زد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : برفی ترین تصاویر از بارش برف در یاسوج
  چند رسانه ای