مشروح اخبار
 » رییس هیئت اسکیت کهگیلویه وبویراحمد انتخاب شد.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد نیز در این نشست با اشاره به برگزاری بیست ودومین انتخابات هیات های ورزشی در این استان، گفت: برگزاری 22 مجمع انتخاباتی در کمتر از چهار ماه در نوع خود کم نظیر است.

جهانبخش ایزدپور افزود:رییس فدراسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران گفت: مکان یابی و راه اندازی پیست اسکیت روی یخ در منطقه کاکان یاسوج یکی از اولویت ها و برنامه های اساسی این فدراسیون است.

به گزارش پایگاه خبری راک نیوز؛  فریبا محمدیان روز یکشنبه در نشست مجمع انتخابات هیات اسکیت کهگیلویه وبویراحمد افزود: تامین زیرساخت ها و به ویژه ایجاد فضای تخصصی یکی از الزامات و شاخص های مهم برای شکوفایی استعدادهای بالقوه این رشته ورزشی در هر منطقه ای است.

وی بیان کرد: با توجه به ارزیابی های انجام شده و استعدادیابی این رشته ورزشی در کشور استان کهگیلویه وبویراحمد به لحاظ بسیاری از شاخص ها از جمله شرایط خاص بیولولژیکی ، قامت افراد و مسایل روان شناختی ظرفیت ویژه ای برای رشد و توسعه این رشته ورزشی دارد.

محمدیان اظهار کرد: ارتباط و تعامل مثبت با رسانه ها، آموزش و پرورش ، دانشگاه ها و مراکز علمی و آموزشی یکی از اولویت ها و برنامه های روسای هیات های ورزشی در استان ها است.

وی بر ضرورت برگزاری کلاس های آموزشی و تقویتی ورزشکاران و علاقمندان به این رشته ورزشی در استان های مختلف کشورتاکید کرد و افزود: مدیران هیات ها باید برنامه زمانبندی خود در این راستا را در اسرع وقت به فدراسیون اعلام کنند.

محمدیان افزود: فدراسیون اسکیت نیز از هیچ گونه کمک و پشتیبانی مالی و معنوی در این راستا دریغ نخواهد کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد نیز در این نشست با اشاره به برگزاری بیست ودومین انتخابات هیات های ورزشی در این استان، گفت: برگزاری 22 مجمع انتخاباتی در کمتر از چهار ماه در نوع خود کم نظیر است.

جهانبخش ایزدپور افزود: این در حالی است که برخی هیات ها در این استان تاکنون تنها با پست سرپرستی آن هم به مدت بیش از دو تا پنج سال اداره می شدند.

وی با بیان اینکه پست سرپرستی هیات ها بیش از سه ماه تخلف محسوب می شود، افزود: تمامی 22 انتخابات هیات های ورزشی در استان با لحاظ کردن تمامی شرایط قانونی و مطابق اساس نامه های فدراسیون های مربوطه برگزار شده است.

ایزدپور اظهار کرد: برگزاری 22 مجمع انتخابات هیات های ورزشی در استان همگی با حضور روسای خود فدراسیون ها انجام شده است.

وی از برگزاری و احیای بیش از 14 شورای ورزشی و راهبردی در جهت توسعه و ارتقای جایگاه ورزش این استان در چهار ماه گذشته خبر داد و ابراز داشت: به نظر می رسد با اهتمام ویژه ای دولت و وزرات ورزش و جوانان و با توجه به ایجاد روحیه همدلی و نشاط میان کارکنان و هیات های مختلف ورزشی شاهد توسعه و شکوفایی ورزش استان در آینده خواهیم بود.

در این نشست احسان بهرامی با کسب بیشترین آرا به عنوان رییس هایت ورزشی اسکیت کهگیلویه وبویراحمد انتخاب شد.تاریخ انتشار : 12 خرداد 1393 03:34» اخبار مرتبط:

 • صدور حکم جلب برخی از روسای هیات‌های ورزشی کهگیلویه و بویراحمد!
 • رییس هیات بدمینتون کهگیلویه و بویراحمد ابقا شد
 • سرپرست هیات ورزشی سه گانه کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • رییس جدید هیات شنای کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • انتخابات هیئت‌های ورزشی کهگیلویه و بویراحمد سالم برگزار نمی‌شود
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای