مشروح اخبار
 » امیدواریم همه مسئولان ادارات و دستگاه‌های استان برای قدردانی از خبرنگاران اقدام کنند.

معاون مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پایان تیرماه آخرین مهلت معرفی خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمدی برای تجلیل در روز خبرنگار استمعاون مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پایان تیرماه آخرین مهلت معرفی خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمدی برای تجلیل در روز خبرنگار است

به گزارش راك نيوز ؛ کرم‌الله محمدپور با بیان این‌که امسال نیز در روز 17 مرداد و گرامیداشت خبرنگار در استان برنامه‌های خاصی وجود دارد از لزوم توجه مسئولان استانی به این روز گفت و اظهار داشت: امیدواریم که همه مسئولان ادارات و دستگاه‌های استان برای قدردانی از خبرنگاران اقدام کنند.

وی گفت: هر دستگاه می‌تواند بنا به زحماتی که خبرنگاران در طول یک سال در استان متحمل می‌شوند برنامه‌ای برای تجلیل از آن‌ها داشته باشد.

معاون مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تصریح کرد: اداره ارشاد نیز بنا به وظیفه‌ای که دارد از هم اکنون در حال آماده‌سازی برای برگزاری جشن روز خبرنگار در استان است.

محمدپور در ادامه گفت: برای برگزاری برنامه خوب و در خور شأن خبرنگاران نیازمند همکاری مسئولان رسانه‌ها هستیم که از جمله مهم‌ترین موارد معرفی خبرنگاران برای تجلیل در روز خبرنگار است.

معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افزود: به همین دلیل مهلتی تعیین شده تا مدیران مسئول رسانه‌های استان خبرنگاران فعال خود را برای تجلیل معرفی کنند.

این مسئول تصریح کرد: با نشستی که به همراه اعضای خانه مطبوعات استان داشتیم قرار بر این شد که مدیران مسئول مطبوعات استانی خبرنگاران فعال و دارای کارت خود را تا پایان تیرماه امسال به دفتر واحد مطبوعات اداره‌کل ارشاد اسلامی معرفی کنند.تاریخ انتشار : 13 تیر 1393» اخبار مرتبط:

 • تعطیلی پنج‌شنبه‌ها درکهگیلویه و بویراحمداعلام شد
 • تمام کارکنان ادارات گچساران بسیجی هستند
 • «گشت‌ارشاد» سراغ آدم‌های بی‌فرهنگ می‌رود
 • جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استانی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود
 • خبرنگاران فعال کهگیلویه و بویراحمدی تجلیل می‌شوند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg