مشروح اخبار
 » وارث قافله شکست خورده اقتصادی هستیم

عدم وجود رقابت سیاسی را موجب از بین رفتن نشاط سیاسی، تضعیف مشارکت و حضور فعال مردم و درنهایت توسعه نیافتگی دانست و ادامه داد: جناح های سیاسی باید بتوانند در رقابتی سالم، شور و نشاط سیاسی و امید به حل مشکلات را به جامعه عرضه کنند.استاندار فارس، تیم مدیریتی دولت تدبیر و امید را وارث یک قافله شکست خورده اقتصادی در کشور و فارس دانست و گفت: در فارس با تلاش و کوشش، برخی پروژه های روی زمین مانده از جمله پتروشیمی ها، کارخانه های فولاد و آزاد راه شیراز اصفهان را رونق دوباره داده ایم.

به گزارش راک نیوز از شیراز ، سید محمد احمدی، پنجشنبه شب در ضیافت افطاری با حضور نمایندگان احزاب و فعالان سیاسی اصلاح طلب فارس در شیراز، ضمن تاکید بر ضرورت بازگشت به شرایط ثبات و آرامش افزود: به رغم تمام اقدامات انجام شده اما باید پذیرفت که راه دشواری در پیش رو داریم که باید با تدبیر و امید برای رسیدن به اهداف پیش برویم.

وی، مدیریت و اصلاح امور در فارس را نیازمند در پیش گرفتن صبر و تحمل دانست و ادامه داد: همه ما باید آستانه صبر و تحمل خود را بالا ببریم و بدانیم که مسایل استان بدون اینکه شکیبایی خود را افزایش دهیم مرتفع نخواهد شد.

احمدی، غلبه بر مشکلات استان را نیازمند خرد جمعی دانست و گفت: برای همفکری و استفاده از توان نیروهای خوش فکر و صاحب تجربه احزاب و گروههای سیاسی محدودیتی قائل نیستیم و معتقدیم این دولت متعلق به تمامی گروهها و اقشار است.

استاندار فارس، ضمن اشاره به پافشاری دولت بر توجه به حقوق قانونی احزاب افزود: توسعه سیاسی در کشور و تسهیل مسیر فعالیت سیاسی احزاب با نوع نگاهی که شخص رییس جمهوری به این حوزه دارد نیازمند تلاش بسیار است.

احمدی گفت: با توجه به اینکه در آستانه ورود به دهه پنجم انقلاب هستیم باید با اعتماد بیشتری به مساله تحزب و کار تشکیلاتی و سازماندهی شده سیاسی در ایران و استان نگاه کنیم.

استاندار فارس، ضمن تاکید بر پایبندی خود به وعده هایی از در ابتدای حضور در فارس داده و تلاش برای تحقق مطالبات مردم در انتخابات ریاست جمهوری افزود: باید شرایطی به وجود آوریم تا بتوان با بهره مندی از توان نیروهای خلاق و با تجربه، استان فارس را به پیش برد.

وی اظهار کرد: موفقیت های دولت تدبیر و امید در عرصه های مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی تنها با حمایت همه فعالان سیاسی میسر می شود و باید همه ما با وحدت، اتحاد و یگانگی گام های بلندی برای حل مشکلات استان برداریم.

او اضافه کرد: معتقدم که پیشرفت و موفقیت کشور و تامین منافع ملی و استانی با حضور همه تاثیرگذاران عرصه های مختلف و مردم محقق خواهد شد و دولت نیز تاکنون بر این مبنا وعده داده و حرکت کرده است.

وی، عدم وجود رقابت سیاسی را موجب از بین رفتن نشاط سیاسی، تضعیف مشارکت و حضور فعال مردم و درنهایت توسعه نیافتگی دانست و ادامه داد: جناح های سیاسی باید بتوانند در رقابتی سالم، شور و نشاط سیاسی و امید به حل مشکلات را به جامعه عرضه کنند.

او اضافه کرد: از ابتدای شروع فعالیت در فارس سعی کرده ام در مورد موضوعی بدون مشورت با صاحبنظران و گرفتن نظر متخصصان تصمیم گیری نکنم و تا به امروز در بخش های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی اینگونه عمل کرده ایم.

استاندار فارس، ضمن تاکید بر لزوم تحقق مطالبه مردم که در انتخابات سال گذشته شور و شوق آفریدند گفت: من بر خواست عمومی مردم اصرار دارم و بر اعاده آن تا جایی که قدرت و توان داریم، ایستادگی خواهم کرد.

وی، ضمن تشریح برخی دستاوردهای تیم مدیریتی دولت تدبیر و امید بویژه در عرصه های اقتصادی و سیاسی افزود: دولت به هر آنچه که در برنامه ها و شعارهای خود اعلام کرده دست یافته به طوری که ما موفق شدیم در عرصه اقتصادی نرخ تورم را با وجود رشد منفی اقتصاد کنترل کنیم و اکنون به ایجاد رونق و شکستن رکود می اندیشیمتاریخ انتشار : 2 مرداد 1393 22:39» اخبار مرتبط:

 • فرماندار جدید فیروزآباد معرفی شد
 • نماینده شیراز در مجلس: اختلافی در جریان اصولگرای فارس نیست
 • اصولگرایان: اصلاح‌طلبان باشند، ما نیستیم
 • بهره برداری از چندین طرح فرهنگی، اقتصادی در ممسنی
 • وضع کنونی و انتخابات آینده
 • » اشتراک گزاری خبر

  • حرف ناب

  • 9 مرداد 1393 12:43
  • گروه کاربری: ميهمان
  • آیدی یاهو:
  • تاریخ عضویت: --
  • وضعيت:
  • 0 خبر
  • 0 نظر
  ^
  گلدون وبلاگی شماره9 منتشر شد
  بمنظور ارج نهادن به زحمت وبلاگ نویسان استان خواهشمند است نسبت به انتشار این مطلب در سایت خود همکاری لازم را داشته باشید
  لینک مطلب
  http://www.harfenab.ir/index.php/pishnahad2/4361-9.html
  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس