مشروح اخبار


» نمایشگاه آثار عکاسان کهگیلویه و بویراحمد در شیراز گشایش یافت+عکسنمایشگاه آثار عکاسان کهگیلویه و بویراحمد با عنوان "آنسو تر" در شیراز برپا شد.این نمایشگاه عصر یکشنبه با حضور جمعی از مسئولین و هنرمندان در نگارخانه حوزه هنری فارس گشایش یافت.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی فارس در این آیین گفت:


نمایشگاه آثار عکاسان کهگیلویه و بویراحمد با عنوان "آنسو تر" در شیراز برپا شد.
به گزارش راک نیوز ازشیراز ؛ این نمایشگاه عصر یکشنبه با حضور جمعی از مسئولین و هنرمندان در نگارخانه حوزه هنری فارس گشایش یافت.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی فارس در این آیین گفت: هنری ارزشمند و ماناست که در خدمت دین و ارزشهای دینی باشد.

حجت الاسلام ولی الله محمودی نژاد افزود: هنر باید پیامی انسان ساز به جامعه انتقال دهد و جامعه را از پلیدیها و کژیها پاک کند.

وی بیان کرد: انتقال مفاهیم دینی با ابزار هنر نقش ارزنده ای می تواند در تعمیق باورهای دینی در جامعه داشته باشد.

معاون برنامه ریزی استانداری فارس نیز در سخنان کوتاهی با تقدیر از هنرمندان و برگزار کنندگان این نمایشگاه گفت: برگزاری این نمایشگاه فرصتی مغتنم برای آشنایی با فرهنگ، آیین ها و طبیعت زیبای کهگیلویه و بویراحمد است.

ساسان تاجگردون اظهار داشت: استعدادهای هنری زیادی در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که باید زمینه شکوفایی و پرورش آنها فراهم شود.

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد هم در این آیین گفت: هنرمندان و به خصوص عکاسان همیشه در کنار مردم بوده اند و به ثبت و ضبط فرهنگ ها و آیین ها پرداخته اند.

رضا پارسیان نژاد افزود: این هنرمندان رسالت بزرگ انتقال مفاهیم و اندیشه های مردمان ساده دل و پاک و روحیه حماسی و مقاومت مردم را از طریق هنر عکس به آیندگان انتقال می دهند.

وی ضمن تقدیر از حوزه هنری فارس به خاطر برگزاری این نمایشگاه در شیراز، اظهار داشت: نمایشگاههای دیگری نیز در طول سال جاری برای معرفی ظرفیتهای هنرمندان در مراکز استانها و تهران برگزار خواهد شد.

پارسیان نژاد گفت: در این نمایشگاه 40 اثر عکس از هفت عکاس هم استانی بر روی دیوار می رود.

وی بیان کرد: این آثار متعلق به حسن غفاری، اسحاق آقایی، جان محمد ملک زاده، علی حسن فروغی، مجتبی مولایی، داود یزدانپناه و حسن فتاحیان است که در نگارخانه حوزه هنری استان فارس در معرض دید عموم قرار گرفته است.

پارسیان نژاد بیان داشت: این مجموعه آثار در قطع 50 در 70 با موضوع آداب و رسوم عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد و طبیعت بکر استان است.

به گزارش خبرنگار مهر، این نمایشگاه تا چهارم شهریور ما در نگارخانه حوزه هنری فارس واقع در چهار راه خیرات دایر است.تاریخ انتشار : 3 شهریور 1393 14:48» اخبار مرتبط:

 • جشن سالگرد پیروزی انقلاب از سوی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در شهر باشت ب ...
 • درگذشت نامشخص هنرمند ایرانی در یک سانحه
 • نمایشگاه آثار تجسمی جشنواره بین المللی فجر درگچساران
 • ازکوچ عشایر بویراحمد تا دیوار چین
 • نمایشگاه خوشنویسی "یاد استاد" در یاسوج برگزار می شود
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام