مشروح اخبار
 » استقبال از خادمان امام رضا (ع) در بقعه امامزاده جعفر (ع) گچساران

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مراسم غبارروبی از بقعه متبرکه امامزاده جعفر (ع) توسط خادمان و مسئولان نیز از دیگر برنامه‌های این مراسم است.مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مراسم غبارروبی از بقعه متبرکه امامزاده جعفر (ع) توسط خادمان و مسئولان نیز از دیگر برنامه‌های این مراسم است.

به گزارش راک نیوز ؛ رامین چرومی اظهار کرد: صبح فردا (جمعه) مراسم استقبال از خادمان امام رضا (ع) در گچساران و در محل امامزاده جعفر (ع) این شهرستان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این مراسم با حضور مسئولانی از استان و شهرستان برگزار می شود، افزود: این برنامه رأس ساعت ۹ صبح در بقعه متبرکه امامزاده جعفر (ع) با برنامه‌هایی از جمله مداحی و مولودی‌خوانی برگزار می‌شود.

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مراسم غبارروبی از بقعه متبرکه امامزاده جعفر (ع) توسط خادمان و مسئولان نیز از دیگر برنامه‌های این مراسم است.

چرومی ابراز کرد: بعد از برگزاری مراسم استقبال، مراسم سخنرانی در حسینیه بهبهانی‌ها برگزار می‌شود که خادمان در این برنامه شرکت می‌کنند.

وی دیدار خادمان امام رضا (ع) از بیماران بیمارستان شهید رجایی را از دیگر برنامه‌های این مراسم عنوان و خاطرنشان کرد: حضور خادمان امام رضا (ع) در گچساران افتخاری بزرگ برای این شهرستان است.

چرومی از برگزاری جشن بزرگ میلاد امام رضا (ع) در گچساران خبر داد و گفت: این مراسم رأس ساعت ۲۱ در گلزار بوستان شهدای گمنام گچساران با حضور علاقه‌مندان، مردم و مسئولان این شهرستان با برنامه‌های متنوعی برگزار می‌شودتاریخ انتشار : 13 شهریور 1393» اخبار مرتبط:

 • همایش بزرگداشت امامزاده میرسالار(ع) در کهگیلویه
 • عزم راسخ رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد در ترویج فرهنگ وقف
 • فرماندارخبرداد: "تاجگردون "سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه درگچساران
 • برگزاری سفره هفت سین در امامزاده های کهگیلویه و بویراحمد
 • رئیس جدید اداره اوقاف گچساران معرفی می‌شود
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg