مشروح اخبار
 » بخشدارچاروسا: مدیرکل ورزش، مشکل ورزشگاه قلعه رئیسی را حل کند

این مسئول اذعان داشت: در این بین فقط در شهر قلعه رئیسی یک سالن بسیار کوچک وجود دارد که متعلق به آموزش و پرورش است و باید تاسف خورد بخشی با 20 هزار نفر جمعیت یک سالن ورزشی در آن وجود دارد.سید رضا غلامی‌مقدم عصر دیروز در جمع خبرنگاران عنوان کرد: سال‌های سال است که از کلنگ‌زنی ورزشگاه قلعه‌رئیسی می‌گذرد این در حالی است که جوانان این شهر مجبور هستند برای مسابقات فوتبال و برنامه‌های ورزشی به شهر دهدشت و زمین‌های خاکی اطراف شهر مراجعه کنند.

 

به گزارش (حسن آرمند ) خبرنگار راک نیوز از چاروسا ؛ رئیس شورای اداری چاروسا بیان کرد: از سال 82 که کلنگ این ورزشگاه به زمین زده شد با کارهای بسیار کمی که انجام دادند آن را رها کردند.

 

غلامی‌مقدم تصریح کرد: در این شهر جوانان زیادی هستند که علاقه فراوانی به ورزش پرطرفدار فوتبال دارند و این استعدادها بدون وجود زیرساخت‌ها به فراموشی سپرده می‌شوند.

 

وی افزود: مشکلاتی که ورزشگاه قلعه رئیسی دارد دغدغه بسیاری از جوانان این شهر است.

 

این مسئول اذعان داشت: در این بین فقط در شهر قلعه رئیسی یک سالن بسیار کوچک وجود دارد که متعلق به آموزش و پرورش است و باید تاسف خورد بخشی با 20 هزار نفر جمعیت یک سالن ورزشی در آن وجود دارد.

 

غلامی‌مقدم خاطرنشان کرد: مدیران کل و مدیران شهرستان چندین بار در سفر به بخش چاروسا و در بازدید از این ورزشگاه از به بهره‌برداری رسیدن این ورزشگاه خبر دادند ولی متاسفانه هنوز عملی نشده و روزی همین مدیران باید جواب‌گوی حق این جوانان باشند.

 

رئیس شورای اداری چاروسا اظهار داشت: مشکل ورزشگاه شهر قلعه رئیسی برای مردم و جوانان این شهر به عنوان دغدغه‌ای برای آنها است لذا از مدیرکل ورزش و جوانان می‌خواهم نسبت به مشکل ورزشگاه قلعه رئیسی تلاش خود را دو چندان کند.

 تاریخ انتشار : 14 شهریور 1393 16:51» اخبار مرتبط:

 • انتقادعضو شورای شهرقلعه رئیسی از اداره کل ورزش وجوانان
 • آتشی که مزرعه گندم کشاورز قلعه‌رئیسی را خاکستر کرد
 • مشکل آب شرب قلعه رئیسی جدی است
 • شهردار قلعه‌رئیسی گفت: باید گفت مردم در حال فرار از قلعه‌رئیسی هستند نه مها ...
 • سفر مدیرکل ورزش وجوانان به بخش چاروسا
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام