مشروح اخبار
 » اعزام 4 اکیپ بسیج جامعه پزشکی به روستاهای گچساران

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه گچساران با اشاره به اینکه بسیج جامعه پزشکی برنامه‌های مختلفی را برای خدمات‌رسانی به روستاها و مناطق محروم گچساران دارد، ابراز داشت: کمک به ارتقای سطح سلامت جامعه با بهره‌گیری از توان رده‌های بسیج از اهداف مهم این پزشکان است.


 

رحیم محمدی صبح امروز و در حاشیه اعزام اکیپ جامعه پزشکی گچساران در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار فارس در گچساران و با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: رسیدگی به مناطق محروم، تسریع در فعالیت‌های عمرانی، غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و استفاده مطلوب از نیروهای بسیجی از مهم‌ترین اهداف فعالیت‌های بسیج سازندگی است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه گچساران با اشاره به اینکه بسیج جامعه پزشکی برنامه‌های مختلفی را برای خدمات‌رسانی به روستاها و مناطق محروم گچساران دارد، ابراز داشت: کمک به ارتقای سطح سلامت جامعه با بهره‌گیری از توان رده‌های بسیج از اهداف مهم این پزشکان است.

محمدی تصریح کرد: ویزیت و درمان رایگان بیماران، ارائه آموزش‌های بهداشتی و آموزش‌های فردی و اجتماعی و بهداشت محیط از جمله خدماتی است که اعضای بسیج جامعه پزشکی گچساران به مردم ارائه می‌دهند.

وی گفت: به مناسبت هفته پاسدار چهار اکیپ بسیج جامعه پزشکی به دهستان‌های لیشتر، دیل، امامزاده جعفر و منطقه آبشیرین گچساران اعزام شدند.

محمدی این اکیپ‌ها را شامل پزشک عمومی، تکنسین و کارشناس بهداشت عنوان کرد و بیان داشت: بسیج جامعه پزشکی گچساران با برنامه‌ریزی و هماهنگی در ایام سال نسبت به اعزام اکیپ‌های پزشکی به روستاهای محروم شهرستان اقدام و در تحقق فرمان مقام معظم رهبری که فرموده‌اند "بسیج باید همیشه در وسط میدان باشد" تلاش مضاعف دارد.

مسئول بسیج سازندگی گچساران با اشاره به برنامه‌های این نهاد در طول تابستان ابراز داشت: جوانان و اعضای بسیج سازندگی این شهرستان در قالب اکیپ‌های مختلف، خدمات‌رسانی به اقشار مختلف مردم را افتخاری برای خود می‌دانند.

محمدی خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی مؤثر و مفید برای پرورش دینی و معنوی روح و اندیشه جوانان در کنار برنامه‌های عمرانی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی از اعزام 20 گروه جهادی به 20 روستای گچساران خبر داد و گفت: این گروه‌ها برای تعمیر مساجد به روستاها اعزام می‌شوند.

محمدی ادامه داد: اجرای پروژه‌های زودبازده از جمله احداث خانه‌های عالم، پایگاه‌های مقاومت روستایی و غسالخانه از دیگر فعالیت‌ها و اقدامات مهم بسیج سازندگی گچساران در قالب طرح هجرت 3 است.تاریخ انتشار : 3 تیر 1391 15:50» اخبار مرتبط:

 • بسیج امید رهبری بعد از خداوند است
 • بسیج رسانه در کهگیلویه و بویراحمد عضوگیری می‌کند
 • اعزام 4 گروه پزشكي به مناطق محروم كهگيلويه
 • بسیج سازندگی گچساران در کهگیلویه و بویراحمد اول شد
 • استقبال از "طرح هجرت" در کهگیلویه
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس