مشروح اخبار
 » وزنه‌بردار تیم ملی بر اثر گازگرفتگی درگذشت

وزنه‌بردار تیم شرکت ملی حفاری ایران به دلیل گازگرفتگی در شیراز جان به جان آفرین تسلیم کرد.وزنه‌بردار تیم شرکت ملی حفاری ایران به دلیل گازگرفتگی در شیراز جان به جان آفرین تسلیم کرد.

به گزارش راک نیوز از شیراز ؛ میثم محبی وزنه‌بردار 25 ساله که یکی از نفرات حاضر در اردوی تیم ملی وزنه‌برداری قبل از اعزام به بازی‌های آسیایی اینچئون بود، جمعه هفته گذشته و در جریان هفته سوم لیگ وزنه برداری بزرگسالان با دوبنده تیم ملی حفاری در اهواز به روی تخته رفت، اما یک روز پس از بازگشت به زادگاهش، شیراز، در منزل خود دچار گازگرفتی شد و جان خود را از دست داد.

محبی سال 1388 همراه با تیم مناطق نفت خیز جنوب مدال طلای رقابت‌های وزنه‌برداری جام باشگاه‌های آسیا را به دست آورد. او همچنین در سال‌های 1389 و 1390 با کسب عنوان قهرمانی دسته 94 کیلوگرم مسابقات وزنه‌برداری بزرگسالان کشور، مدال طلای جام نامجو را  از آن خود کرد.

این وزنه بردار شیرازی که همواره درخششی خیره کننده در رقابت‌های داخلی داشت طی سال‌های گذشته در سه مقطع به اردوی تیم ملی دعوت شد؛ دو بار توسط کوروش باقری و یک بار هم توسط بهمن زارع. محبی همچنین طی سه فصل گذشته یکی از تاثیرگذارترین نفرات تیم ملی حفاری بود و در دو قهرمانی این تیم در رقابت‌های لیگ وزنه‌برداری کشور در سال‌های 1391 و 1392 سهیم بود. محبی که سال گذشته عنوان بهترین وزنه‌بردار دسته 94 کیلوگرم رقابت‌های لیگ را به دست آورد، امسال هم با دوبنده ملی حفاری در رقابت‌های لیگ وزنه‌برداری شرکت کرد و جمعه گذشته با حدنصاب مجموع 369 کیلوگرم، در رقابت‌های دسته 94 کیلوگرم عنوان دوم را به دست آورد.

محبی بهترین رکوردهای شخصی خود را سال گذشته و در جریان هفته چهارم لیگ وزنه‌برداری به ثبت رساند؛ جایی که در حرکت یکضرب 176 و در دوضرب 216 کیلوگرم را مهار کرد و با حدنصاب مجموع 392 کیلوگرم در وزن خود صدرنشین شد. پیکر مرحوم محبی صبح چهارشنبه در شیراز تشییع خواهد شد.تاریخ انتشار : 25 آذر 1393» اخبار مرتبط:

 • ۶ ایستگاه مترو شیراز آماده بهره‌برداری است
 • حریفان شهرداری یاسوج در لیگ دسته 2 کشورمشخص شد
 • اعلام اسامی دوپینگی‌های وزنه‌برداری‌‌ایران
 • کتک کاری قوی ترین مردجهان در بیمارستان!
 • راهیابی وزنه بردار هم استانی به تیم ملی نوجوانان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg