اخبار استانهادنيزلي هم حرفاي استلي را زد

16 دی 1390

دنيزلي هم حرفاي استلي را زد

مصطفی دنیزلی پس از شکست پرسپولیس برابر ملوان گفت: ما برای این بازی با مشکلاتی روبه‌رو شدیم. مسیری که باید 4 ساعته طی می‌کردیم را با یکی دو ساعت تاخیر عملی کردیم و این مسئله باعث شد برنامه‌هایمان با تاخیری دو ساعته روبه‌رو شود. پس از اینکه این اتفاق افتاد دیگر زمان برای تغییر برنامه نداشتیم.

دنیزلی درباره این شکست گفت: من تازه به پرسپولیس آمده‌ام و تازه کارمان را آغاز کرده‌ایم. مشخص بود که با این شرایط نمی‌توانیم ملوان را شکست دهیم. برای اینکه به تیمی ایده‌آل و آن چیزی که مدنظرم است، برسم به 5 هفته وقت نیاز دارم. ملوان برای این بازی بهتر از ما بود و انگیزه بیشتری داشت. فقط با یک پنالتی می‌توانستیم نتیجه را عوض کنیم که این پنالتی هم از شانس‌مان گل نشد و به آن چیزی که می‌خواستیم نرسیدیم.

وی افزود: جا برای کار زیاد داریم. بازیکنان من برابر ملوان تلاش زیادی کردند اما تلاش‌ آن‌ها کافی نبود. این بازی نشان داد که ما هنوز خیلی جای کار داریم و باید زیاد کار کنیم.16 بازی دیگر در پیش داریم و باید برای آنچه می‌خواهیم برسیم، همه چیز را امتحان کنیم. 8 تیم دیگر جلوی ما هستند. آنچه مسلم است باید خیلی بیشتر کار کنیم و مطمئنا می‌توانیم در هفته‌های آینده بازی‌های بهتری انجام دهیم و به رتبه‌های بالاتر صعود کنیم.

سرمربی 61 ساله پرسپولیس در ادامه درباره بازیکنان جدیدی که پرسپولیس جذب کرده گفت: می‌خواستم یکی، دو تغییر داشته باشیم. ما با جدایی حقیقی نیاز به یک دروازه‌بان جدید داشتیم که حسین هوشیار را به تیم آوردیم. مهدوی‌کیا را هم گرفتیم که بازیکنان از تجربیات او استفاده کنند.

 

==========================================
» Date : 16 دی 1390

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • درخواست علي دايي از حسن روحاني
 • دروازه بان ملی پوش ایران به پرسپولیس پیوست
 • رکورد استثنایی گلر پرسپولیس/ ۵ بازی و ۱۰ گل
 • معمارزاده ۴ - دنیزلی ۲ / جشن برزیلی در آبادان برای شکست پرسپولیس
 • پروین: این استقلال مثل پرسپولیس دهه ۶۰ من است/با این تیم پنجم بشیم هم شاهکا ...
 •  

  نظرات:

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس