اخبار استانهانزاع دسته جمعی دریاسوج منجربه زخمی شدن شماری از شهروندان شد

4 دی 1393

نزاع دسته جمعی دریاسوج منجربه زخمی شدن شماری از شهروندان شد

در یک نزاع دسته جمعی بالاتر از سه راه بیمارستان شهید بهشتی در جلوی محل پاساژ بهرامی معروف به بازار سیاه موبایل یاسوج که بیش از 20 دقیقه به طول انجامید تعدادی زخمی شدند و خسارات زیادی به برخی خودروها و مغازه های اطراف وارد شد.

به گزارش راک نیوز ؛ ظهر امروز این درگیری در حالی رخ داد که افراد نزاع کننده با عربده کشیدن در وسط خیابان تا دقایقی موجب ترافیک شدید و کندی رفت و امد عابرین پیاده و خودروها شدند.

شدت درگیری و پرتاب سنگ و زد و خورد با چماق و سلاح سرد به حدی بود که علاوه بر رعب و وحشت درخیابان موجب متواری شدن مردم برای در امان بودن از پرتاب سنگ و سایر اشیاء شد.

شماری از کسبه و اصناف نزدیک به پاساژ از حضور جوانان بیکار و تجمع در محل این پاساژ به شدت گلایه و خواستار رسیدگی و برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با این مخلان نظم و امنیت شهر شدند.

مغازه داران اظهار کردند: همواره در جلوی این پاساژ تعدادی جوان برای خرید و فروش موبایل اقدام می کنند که علاوه بر سد معبر مشکلاتی را برای مردم و مغازه داران زحمت کش و تردد خودروها بوجود آورده اند.

 با توجه به اینکه در این مکان در سال های اخیر همواره درگیری و نزاع دسته جمعی وجود داشت ولی مسئولان متولی تاکنون چاره ای برای این معضل اتخاذ نکرده اند.

لازم به توضیح است فاصله مرکز پلیس مستقر در هفت تیر یاسوج تا محل وقوع درگیری چیزی حدود 100 متر فاصله است.کبنانیوز

 

==========================================
» Date : 4 دی 1393

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • قتل یک شهروند کهگیلویه ای در یک نزاع دسته جمعی
 • بازداشت عاملان درگیری شدید در مرکز معاینات پزشکی قانونی "بویراحمد"
 • درگیری ونزاع دسته جمعی 50نفره برسرزباله !
 • نزاع دسته جمعی برسر زمین هفت کشته برجا گذاشت
 • قطع شدن مچ دست مرد جوان در نزاع
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس