اخبار استانهااستاندارفارس: وضعیت کنونی ترمینال خارجی فرودگاه شیراز افتضاح است!

25 اسفند 1393

استاندارفارس: وضعیت کنونی ترمینال خارجی فرودگاه شیراز افتضاح است!

استاندار فارس با اذعان به اینکه اقتصاد مقاومتی آنچنان که شایسته است تاکنون در کشور محقق نشده و در این زمینه پیشرفت چشمگیری را شاهد نبوده‌ایم، گفت: در استان فارس کارهای خوبی در این زمینه انجام شده اما به دلیل گرفتاری در مسائل مختلف از جمله نداشتن سرمایه نتوانسته‌ایم آنگونه که شایسته است از همه ظرفیت‌ها بهره بگیریم.

به گزارش راک نیوز از شیراز ؛ سيدمحمد احمدي در سيزدهمين جلسه شوراي برنامه‌ريزي استان فارسبه ظرفیت‌های بالقوه موجود در استان اشاره کرد که بدون اتکا به منابع مالی و تنها با استفاده از توان داخلی موجب تحولاتی در عرصه‌های مختلف شده است و گفت: فرودگاه شیراز بدون داشتن بودجه مصوب و از محل درآمد فرودگاه و عوارض توانست ترمینال داخلی را با متراژ 16 هزارمتر مربع زیربنا به بهره‌برداری برساند.

وی وضعیت کنونی ترمینال خارجی فرودگاه را افتضاح توصیف و اظهار کرد: برای ساخت سالن پرواز خارجی فرودگاه شیراز با 21هزارمترمربع و در سه طبقه 100میلیارد تومان قرارداد بسته شده که 30درصد را استانداری قبول کرده و منتظریم در سفر رئیس‌جمهور به فارس اعتبار آن را دریافت و در سال جدید عملیات احداث را آغاز کنیم.

استاندار فارس ضمن تقدیر از تلاش مسئولین فرودگاه شیراز برای ساخت سالن‌های پرواز داخلی و خارجی گفت: فرودگاه شهید دستغیب با استفاده از اعتبارات داخلی خود بیش از سه هکتار به وسعت پارکینگ فرودگاه اضافه کرده است که دستگاه‌های دیگر هم باید با ابتکارات خود و تشکیل اتاق فکر از امکانات موجود بیشترین بهره‌برداری را کنند.

==========================================
» Date : 25 اسفند 1393

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • پرواز تبریز - بندرعباس اجبارا در شیراز نشست!
 • افزایش پرواز دبی – شیراز وبالعکس
 • کلنگ زنی3 پروژه عمرانی در فرودگاه شیراز
 • تاخير 5 ساعته پرواز شيراز – تهران /مسافران سرگردان
 • فرود اضطراری هواپیما در شیراز
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس