مشروح اخبار
 » شناسایی هویت 10نفر ازعاملان‎حادثه حمله به مطهری درشیراز

حسین ذوالفقاری در پایان سفر دو روزه خود به شیراز با بیان اینکه برای اجرای دستور رئیس‌جمهور و وزیر کشور در خصوص بررسی ابعاد حادثه اخیر شیراز، به این شهر سفر کرده است، گفت: بررسی‌های میدانی مختلف و تحقیقات در سه حوزه قبل از واقعه، حین واقعه و پس از واقعه انجام شد.حسین ذوالفقاری در پایان سفر دو روزه خود به شیراز با بیان اینکه برای اجرای دستور رئیس‌جمهور و وزیر کشور در خصوص بررسی ابعاد حادثه اخیر شیراز، به این شهر سفر کرده است، گفت: بررسی‌های میدانی مختلف و تحقیقات در سه حوزه قبل از واقعه، حین واقعه و پس از واقعه انجام شد.

به گزارش راک نیوز از شیراز ؛ معاون انتظامی و امنیتی وزیر کشور با اشاره به برگزاری جلساتی با نماینده ولی فقیه در استان فارس و دیگر مقام‌های استانی و با تصریح اینکه مواضع خوبی در مسئولان وجود دارد، گفت: هیئت اعزامی با حضور در جلسه شورای تامین ابهامات و پرسش‌های موجود در مورد حادثه شیراز را مورد بررسی قرار داد.

ذوالفقاری با اشاره به برگزاری جلسه نهایی هیئت اعزامی و بررسی اسناد و مدارک مختلف، گفت: در این راستا مقرر شد که دستگاه‌های اطلاعاتی متشکل از اداره کل اطلاعات استان، حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی، حفاظت اطلاعات سپاه مستندات و تحقیقات خود را تحت نظارت دادستان ترکیب و تلفیق کنند.

معاون انتظامی و امنیتی وزیر کشور ادامه داد: تاکنون بر اساس مستندات مختلف از جمله عکس و فیلم هویت بیش از 10 نفر از افراد شناسایی شده که مقرر شد زیر نظر دادستان اقدامات لازم انجام شود.

وی تاکید کرد: همچنین مقرر شد در چارچوب قانون و مقررات هرکس به هر میزانی قصور، تخلف و قانون‌شکنی داشته با هماهنگی دادستان با آن برخورد شود.

ذوالفقاری یادآور شد: هماهنگی‌های لازم در شورای تامین استان نیز انجام شده و بر اساس دستور وزیر کشور، استاندار فارس به عنوان رییس شورای تامین مامور پیگیری و هماهنگی‌های لازم برای شناسایی عوامل حادثه با همکاری دستگاه‌های امنیتی شد.

وی گفت: تکالیف و وظایف قانونی دستگاه‌ها کاملا مشخص شده و مقرر شد اطلاعات به دست آمده در اختیار مقامات قضایی قرار بگیرد تا با سرعت اقدام شود.

ذوالفقاری خاطرنشان کرد که گزارش هیئت یاد شده به‌زودی به رئیس شورای امنیت کشور ارائه می‌شود و پس از بررسی در اختیار مقام‌های کشوری قرار خواهد گرفت. تاریخ انتشار : 26 اسفند 1393» اخبار مرتبط:

 • اولین اخطار اوباش ها به وکیل مطهری درشیراز!+تصویری از ماشین وی !!
 • عوامل اصلی حادثه اخیر شیراز شناسایی شدند
 • استاندار فارس به تهران فراخوانده شد/تاکید وزیر کشور بر برخورد هرچه سریعتر ب ...
 • بازداشت اعضای داعش در نقطه صفر مرزی
 • عذرخواهی فرمانده مرزبانی از مردم
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg