مشروح اخبار
 » اسامی مسئولین دولت احمدی‌نژاد که لیست اموال‌شان را ارائه نکردند

سخنگوی قوه قضاییه گفت: سه نفر از اعضای دولت‌های نهم و دهم در راستای اجرای اصل 142 قانون اساسی لیست اموال خود را به قوه قضاییه ارائه نکردند.سخنگوی قوه قضاییه گفت: سه نفر از اعضای دولت‌های نهم و دهم در راستای اجرای اصل 142 قانون اساسی لیست اموال خود را به قوه قضاییه ارائه نکردند.

به گزارش راک نیوز ؛ حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در پاسخ به سوالی در این رابطه گفت: طبق این اصل در ابتدای پذیرش سمت و پایان آن افراد باید لیست اموال خود و خانواده‌شان را ارائه کنند تا اگر دارایی آنها برخلاف حق افزایش یافته به این موضوع رسیدگی شود.

محسنی‌اژه‌ای گفت:‌ در دولت‌های نهم و دهم غیر از سه نفر مابقی لیست اموال خود را اعلام کردند. در دولت نهم یک نفر لیست اموال خود را ارائه نکرد. در دولت دهم آن یک نفر به اضافه دو نفر دیگر لیست اموال خود را ارائه نکردند.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: ابراهیم عزیزی معاون توسعه مدیریت دولت نهم کسی است که هم در دولت نهم و هم در دولت دهم لیست اموال خود را ارائه نکرده است. محمدجواد محمدزاده معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست و آقای ملک‌زاده معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی نیز کسانی هستند که در دولت دهم لیست امول خود را ارائه نکردند.

وی گفت که این موضوع چندین بار پیگیری شده و هنوز هم در حال پیگیری است.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: بقیه افراد در دولت نهم و دهم لیست اموال خود را اعلام کردند و در غیر از پنج مورد که هنوز رسیدگی به آنها به پایان نرسیده افزایش دارایی من‌غیرحق رخ نداده است.

محسنی‌اژه‌ای گفت: در دولت یازدهم همه افراد لیست اموال خود را اعلام کردند و فعلا تا پایان مسئولیت فرصت باقی است. البته لیست چهار نفر از این افراد نقص داشته و از آنها خواسته شده که رفع نقص کنند./ایسناتاریخ انتشار : 24 فروردین 1394» اخبار مرتبط:

 • معاون اول رئیس‌جمهور سابق به حبس و جزای نقدی محکوم شد
 • بدهکاران بانکی به دنبال بازگشت احمدی‌نژاد!
 • برخی پیغام دادند که حاضرند بدهی بابک زنجانی را بپردازند
 • قوه قضاییه به هیچ یک از اتهامات احمدی نژاد رسیدگی نکرده است
 • کم‌ثروت‌ترین وزیر کابینه کیست؟+عكس
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
  کد را وارد کنید: *


  با توزیع مستمر سبد کالایی میان اقشار کم درآمد و در ازای آن حذف پرداخت یارانه نقدی موافقید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg