مشروح اخبار
 » تصادف خونین در محور بوشهر ـ گناوه/ ۵ نفر کشته شدند+ تصاویر

وی  با اشاره به این که خودرو پراید به شماره ایران 58 و ساکن یکی از شهرهای جنوب استان بوشهر است، یادآورشد: خستگی و خواب آلودگی راننده پژو پارس به شماره ایران - 63 مربوط به گچساران منجر به این حادثه غم انگیز شده است. وی اظهارداشت: رانندگانبرخورد دو دستگاه پراید و پژو پارس در محور بوشهر- گناوه  ۵ فوتی و یک زخمی برجا گذاشت.

به گزارش «راک نیوز از بوشهر »؛ این حادثه ساعت 15 امروز (شنبه) و نرسیده به روستای محمدی بخش ریگ رخ داد. مسئول عملیات بحران مرکز فوریت های پزشکی استان در این خصوص به خبرنگارما گفت: در پی تماس با مرکز فوریت‌های پزشکی ۱۱۵، پایگاه اورژانس جاده کره بند به محل حادثه اعزام شد که متاسفانه ۵ نفر از سرنشینان هر دو خودرو از شدت جراحات در صحنه فوت کرده بودند و تنها مصدوم حادثه که دارای شرایط عمومی وخیم بود، برای مداوا به بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر اعزام شد. سید مجید حسینی تصریح کرد:کشته های این حادثه چهار سرنشین پراید و راننده پژو پارس بودند، ضمن اینکه مصدوم آن نیز سرنشین پژوپارس بود. خواب آلودگی علت حادثه دلخراش فرمانده پلیس راه استان بوشهر هم گفت: علت حادثه دلخراش رانندگی در جاده بوشهر- گناوه انحراف به چپ پژو پارس بود. سرهنگ چابر پاپری افزود: این حادثه ساعت 15 و 10 دقیقه امروز در 38 کیلومتری بندر گناوه بین دو دستگاه خودرو پژو پارس و پراید رخ داد. وی در گفتگو با ایرنا با اشاره به این که خودرو پراید به شماره ایران 58 و ساکن یکی از شهرهای جنوب استان است، یادآورشد: خستگی و خواب آلودگی راننده پژو پارس به شماره ایران - 63 مربوط به گچساران منجر به این حادثه غم انگیز شده است. وی اظهارداشت: رانندگان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی به خصوص عدم ارتکاب تخلف های حادثه ساز از جمله سرعت و سبقت غیرمجاز، انحراف به چپ و رعایت فاصله طولی با خودرو ها مانع از وقوع چنین تصادف های دلخراشی شوند. تصاویری از این حادثه دلخراش که توسط خبرنگار راک نیوز » ارسال شده، در ادامه می بینید:

تصادف خونین در محور بوشهر ـ گناوه/ ۵ نفر کشته شدند+ تصاویر
تصادف خونین در محور بوشهر ـ گناوه/ ۵ نفر کشته شدند+ تصاویر
تصادف خونین در محور بوشهر ـ گناوه/ ۵ نفر کشته شدند+ تصاویر
تصادف خونین در محور بوشهر ـ گناوه/ ۵ نفر کشته شدند+ تصاویر
تصادف خونین در محور بوشهر ـ گناوه/ ۵ نفر کشته شدند+ تصاویر

 

 

 تاریخ انتشار : 30 فروردین 1394» اخبار مرتبط:

 • واژگونی پژو با 9 سرنشین در دیلم!
 • تاسف بارترین حادثه؛6نفر درآتش سوختند 3نفر زخمی
 • تصادف در جاده یاسوج-اصفهان 4 كشته و زخمي برجا گذاشت
 • 9 زخمي در حادثه رانندگي محور ياسوج- سميرم
 • لطفا آهسته برانید/واژگونی خودرو3 کشته و زخمی برجای گذاشت /جاده گچساران .گنا ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg