مشروح اخبار
 » دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد:ایثارگران و پایداری و مؤتلفه به تفاهم نهایی نزدیک شده‌اند.

وی گفت: اصولگرایان کهگیلویه و بویراحمد و همه کسانی که به نوعی به این جریان فکری تعلق خاطر دارند مطمئن باشند که بهترین انتخاب‌ها در مصادیق برای انتخابات پیش رو صورت خواهد گرفت و جای نگرانی از این بابت وجود ندارد.دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اصولگرایان این استان بدون هماهنگی با جامعتین در خصوص انتخابات اقدامی نمی‌کنند و منتظر راهکارها آنها هستند.

به گزارش راک نیوز ؛سید علی‌محمد دانشی با اشاره به این که جریان اصولگرایی به عنوان یک جریان فکری و سیاسی اصیل در کشور از ابتدا تاکنون در خدمت انقلاب و نظام و البته بسط و گسترش و ترویج ارزش‌ها و آرمان‌ها بوده است، اظهار کرد: آن‌چه که بیش از هر چیز برای این جریان مهم است پایبندی به این ارزش‌ها و حرمت در خط ولایت مطلقه فقیه است.

وی با بیان اینکه انتخابات و کارهای سیاسی از این دست در مرتبه‌های بعدی قرار دارد و بیش از این که جریان به پیروزی در انتخابات بیاندیشد به تحکیم پایه‌های انقلاب می‌اندیشد گفت: جریان اصولگرا به دلایل مختلف اکنون بیش از سال‌های گذشته به دنبال انسجام حداکثری است و به همین منظور همه منتظر اعلام راهکار توسط زعمای جریان یعنی جامعتین هستند.

دانشی بیان کرد: آن‌گونه که در خبرها شنیده‌ایم جامعتین هماهنگی‌های لازم را انجام داده‌اند و برخی از گروه‌های اصولگرا همچون ایثارگران و پایداری و مؤتلفه با یکدیگر جلساتی برگزار کرده و به تفاهم نهایی نزدیک شده‌اند.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در استان کهگیلویه و بویراحمد هر چند تحرکات انتخاباتی در همه جریانات از جمله جریان اصولگرایی انجام شده اما همه منتظر راهکارهای جامعتین و حرکت در مسیر واحد هستیم.

وی گفت: اصولگرایان کهگیلویه و بویراحمد و همه کسانی که به نوعی به این جریان فکری تعلق خاطر دارند مطمئن باشند که بهترین انتخاب‌ها در مصادیق برای انتخابات پیش رو صورت خواهد گرفت و جای نگرانی از این بابت وجود ندارد.

دانشی تحرکات مقدماتی را امری طبیعی دانست و گفت: برای موفقیت راهی جز تن دادن به یک اتحاد حداکثری وجود ندارد.

 تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1394 12:41» اخبار مرتبط:

 • نشست اصولگرایان گچساران برای شکست "تاجگردون "درانتخابات مجلس
 • جریان اصلاحات در آینده نزدیک، روحانی را از اتوبوس پیاده خواهند کرد.
 • پشت قالیباف خالی میشود!؟ /دبیرکل مؤتلفه برای حمایت از ولایتی جمعه در یاسوج
 • مؤتلفه برای انتخابات ریاست جمهوری کاندید دارد
 • اصولگرایان کهگیلویه و بویراحمد پیوندی باجريان انحرافي ندارند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس