مشروح اخبار


» جذب نیروی جدید در پایه ابتدایی کهگیلویه و بویراحمد هادی زارع‌پور ظهر امروز در همایش تجلیل از معلمان هنرمند شهید و خانواده معلمان فقید استان با بیان اینکه کهگیلویه و بویراحمد در جنگ هشت سال دفاع مقدس، 98 معلم شهید تقدیم انقلاب کرد، گفت: آموزش و پرورش نقش مهم و اساسی در توسعه و پیشرفت هر کشوری دارد. هادی زارع‌پور ظهر امروز در همایش تجلیل از معلمان هنرمند شهید و خانواده معلمان فقید استان با بیان اینکه کهگیلویه و بویراحمد در جنگ هشت سال دفاع مقدس، 98 معلم شهید تقدیم انقلاب کرد، گفت: آموزش و پرورش نقش مهم و اساسی در توسعه و پیشرفت هر کشوری دارد.

 

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، آموزش و پرورش و نظام تعلیم و تربیت رشد خوبی داشت که تلاش می‌شود این کار با شدت بیشتری به پیش برود.

وی به دیدار روز گذشته معلمان با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری هزینه کردن در آموزش و پرورش را سرمایه‌گذاری خواندند و افزودند هرجایی که معلم باشد آنجا خیر و برکت به دنبال دارد.

این مسئول، معلمان را بزرگترین جامعه هنری دانست و افزود: زبان هنر زبان رسا و گویایی است و می‌توان از این زبان برای انتقال مفاهیم و ارزش‌های دینی به خوبی استفاده کرد.

زارع‌پور از استخدام 5 هزار نفر در وزارت آموزش و پرورش خبر داد و بیان کرد: شیوه‌نامه این آزمون، رشته‌های مورد نیاز و سهمیه هر استان 15 خرداد منتشر می‌شود.

وی عنوان کرد: با توجه به کمبود معلم ابتدایی در استان بخشی از استخدام‌ها در پایه ابتدایی صورت می‌گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در خصوص استخدام معلمان هنرستان‌های استان نیز گفت: تلاش می‌کنیم معلمان هنرستان‌های هنرهای زیبای استان در این استخدامی دیده شوند و اگر شرایط لازم را داشته باشند استخدام خواهند شد.

این مسئول اضافه کرد: پذیرفتگان این آزمون به مدت یک‌سال مهارت‌های معلمی را در دانشگاه فرهنگیان می‌آموزند و سپس در آموزش و پرورش استخدام می‌شوند.

 تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1394 01:29» اخبار مرتبط:

 • رئیس حراست اداره‌کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمدمنصوب شد
 • وزیر آموزش و پرورش از خانواده معلم فداکار (چاروسا)کهگیلویه ای تقدیر کرد
 • شرایط شرکت درجشنواره جلوه‌های معلمی در دهدشت اعلام شد
 • جزئیات طرح استخدام یک نفر از فرزندان فرهنگیان بازنشسته
 • معلمان کلاس ششم از امروز به مدرسه رفتند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام