مشروح اخبار
 » ممنوعیت حضور مدیران کهگیلویه و بویراحمدی در همایش‌های سیاسی انتخاباتی

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران سیاسی اعم از فرمانداران و بخشداران و معاونین آن‌ها حق حضور در برنامه‌ها و همایش‌های سیاسی انتخاباتی را ندارند.مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران سیاسی اعم از فرمانداران و بخشداران و معاونین آن‌ها حق حضور در برنامه‌ها و همایش‌های سیاسی انتخاباتی را ندارند.

به گزارش راک نیوز از دنا، جلیل حسنی  در آیین معارفه خانم نادیا صداقت به‌عنوان نخستین زن منصوب‌ شده در پست‌های سیاسی استان کهگیلویه و بویراحمد به‌عنوان معاون فرماندار شهرستان دنا با بیان وضعیتی که اکنون منطقه خاورمیانه دارد، اظهار کرد: غرب برای اینکه منافع خود را در این منطقه تأمین کند دست به جنگ‌های نیابتی زده است.

وی از انتخابات به‌عنوان تبلور مردم‌سالاری در کشور یاد کرد که ایران را در برابر همه حوادث و بحران‌ها بیمه کرده است و در ادامه افزود: همه به برگزاری انتخابات در کشور ما چشم دوخته‌اند که باید انتخاباتی پرشور و سالم و با حضور حداکثری مردم برگزار کنیم.

حسنی به دستور اکیدی که دولت و مسئولان ارشد آن برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور داده، اشاره کرد و گفت: مشابه همین دستور را هم استاندار صادر کرده که در استان انتخابات به بهترین نحو و سالم‌ برگزار شود.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: به همین دلیل و بنا به قانون مدیران سیاسی اعم از فرمانداران و بخشداران و معاونین آن‌ها و سایر مسئولان سیاسی و کسانی که دست‌اندرکار امور انتخابات هستند، حق حضور در برنامه‌ها و همایش‌های سیاسی را ندارند.

حسنی گفت: کسانی هم که مدیر هستند باید 6 ماه قبل از انتخابات استعفای خود را از مدیریت‌ها تقدیم کنند که در بازه زمانی از 28 خرداد تا سوم تیرماه این کار باید انجام شود.

 تاریخ انتشار : 12 خرداد 1394 10:46» اخبار مرتبط:

 • قاضی پور: صادق محصولی و کسانی که هاله نور می دیدند،فعالیت انتخاباتی خود را ...
 • طی حکمی بخشدار سرفاریاب منصوب شد
 • گچساران ،میزبان همایش یک روزه فرمانداران
 • پورعلی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بویراحمد شد
 • سومین معاون فرماندار شیراز معرفی شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس