مشروح اخبار
 » بخشدارجدیدچاروسا منصوب گردید+تصاویر

با حضور امام جمعه قلعه رئیسی، مدیرکل سیاسی انتخاباتی استاندار، معاون فرماندار کهگیلویه اعضای شورای اداری چاروسا و اقشار مختلف مردم مراسم تودیع و معارفه بخشدار چاروسا برگزار شد.

به گزارشبا حضور امام جمعه قلعه رئیسی، مدیرکل سیاسی انتخاباتی استاندار، معاون فرماندار کهگیلویه اعضای شورای اداری چاروسا و اقشار مختلف مردم مراسم تودیع و معارفه بخشدار چاروسا برگزار شد.

به گزارش (حسن آرمند)خبرنگار راک نیوز از چاروسا ، طی حکمی از سوی سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه وبویراحمد، حیات الله پرواز به عنوان بخشدار جدید چاروسا منصوب گردید.

بخشدارجدیدچاروسا منصوب گردید+تصاویر

حیات الله پرواز جایگزین سیدرضا غلامی گردید که حدود 2سال بخشداری چاروسا را اداره کرد.

جلیل حسنی در این نشست اظهار داشت: انجام وظایف محوله٬ داشتن تعهد کاری٬ ایمان و اخلاص و تقوا در کار و رعایت امانتداری و اجرای بی چون و چرای قوانین در راستای خدمت به مردم باید در اولویت کاری مسئولین و مدیران دولتی قرار گیرد.

بخشدارجدیدچاروسا منصوب گردید+تصاویر

معاون سیاسی انتخابات استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تغییر٬ یکی از مهم‌ترین لازمه‌های بقا و رشد هر سازمان است زیرا هر سازمانی یک نظام فرعی است از نظام اجتماعی و یک نظام بزرگتر جهانی و هنگامی که مجموع این نظام درحال تحول و پیشرفت است٬ نظام‌های فرعی نیز ناگزیر باید خود را با این تحولات٬ همگام و هماهنگ کنند.

بخشدارجدیدچاروسا منصوب گردید+تصاویر

وی افزود: ما به عنوان خدمتگزاران و مدیران نظام اسلامی مسؤولیتی دو چندان دربرابر نظام اسلامی و خدمت به مردم داریم و هیچگاه نباید اجازه بدهیم آرمان‌های انقلابی و اصول اساسی جمهوری اسلامی مورد غفلت قرار بگیرد.

حسنی از بخشدار جدید خواست که بدون حاشیه کار جدید خود را از کند.

در این پایان مراسم از زحمات سید رضا غلامی تقدیر و با اعطای حکم جناب آقای پرواز به عنوان بخشدار جدید چاروسا منصوب شد

بخشدارجدیدچاروسا منصوب گردید+تصاویر

از مهمترین حواشی جلسه تودیع ومعارفه بخشدار چاروسا میتوان به قطع برق در ابتدا جلسهدریک روز واقعا گرم اشاره نمودکه ابتدای برنامه قطع شد و مردم و مسئولین چند دقیقه ای صبر نمودند تا برق وصل گردد.

از دیگر حواشی این مراسم گریه های بخشدار قبلی چاروسا بود که بعد از سخنرانی خود بخاطر دور ماندن از مردم چاروسا و بخاطر لطفی که آنها در حق خود داشت گریه نمود.

        

 تاریخ انتشار : 21 خرداد 1394 21:41» اخبار مرتبط:

 • زمان و مکان آئین تودیع و معارفه فرماندار کهگیلویه و بخشدار چاروسا را اعلام ...
 • عزل و انتصاب 4مسئول سیاسی در کهگیلویه ،چرام ولنده
 • آتشی که مزرعه گندم کشاورز قلعه‌رئیسی را خاکستر کرد
 • تودیع ومعارفه بخشدار چاروسا
 • نشست های مسئولین بخش چاروسا با معتمدین بخش
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای