مشروح اخبار
 » حادثه در پیچ تنگ کناره یاسوج/برخورد شدید تریلر با 3 دستگاه خودرو

رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد از برخورد تریلر با 3 دستگاه خودرو در پیچ تنگ کناره یاسوج خبر داد.سیاهپور علت این حادثه را عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از سوی راننده تریلر اعلام کرد و گفت: وضعیت پیچ به گونه‌ای است که کنترل وسایط نقلیه سنگین در آن بسیار سخت است.رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد از برخورد تریلر با 3 دستگاه خودرو در پیچ تنگ کناره یاسوج خبر داد.

به گزاش راک نیوز ، این فرمانده انتظامی گفت: بر اثر برخورد این تریلر کشنده با سه خودروی پیکان، پراید و وانت نیسان، تنها راننده تریلر دچار مصدومیت شدید شد که به مراکز درمانی یاسوج انتقال یافت.

سیاهپور علت این حادثه را عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از سوی راننده تریلر اعلام کرد و گفت: وضعیت پیچ به گونه‌ای است که کنترل وسایط نقلیه سنگین در آن بسیار سخت است.

وی افزود: اگر حائل‌های بتنی که شهرداری یاسوج در اختیار ما قرار داده در این میان نبود اکنون شاهد حادثه‌ای خونبار بودیم به حدی که کشنده از تریلر بر اثر شدت حادثه جدا شده بود و تنها نجات‌دهنده جان سرنشینان این سه خودرو همین حائل‌های بتی بود.

سیاهپور با بیان اینکه پیچ تنگ کناره یکی از خطرناک‌ترین نقاط حادثه خیز استان کهگیلویه و بویراحمد است، تصریح کرد: باید فکری به حال این گردنه و پیچ خطرناک شود در حالی که سال‌های سال است به حال خود باقی مانده و مسئولان اقدامی در این راستا انجام نمی‌دهند.

رئیس پلیس‌راه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: وجود چنین پیچ خطرناکی در کیلومتر 2 محور اصلی یاسوج ـ بابامیدان چندان زیبنده راه‌های مرکز یک استان نیست در حالی که به راحتی می‌توان این گردنه و پیچ خطرناک را حذف کرد.

 تاریخ انتشار : 23 خرداد 1394» اخبار مرتبط:

 • جاده های فرعی درکهگیلویه وبویراحمد هم چنان حادثه ساز!/دو کشته در مسیر کم‌تر ...
 • حادثه تلخ رانندگی درجاده بهبهان-گچساران/پژویی که به آهن قراضه تبدیل شد!+4کش ...
 • حادثه مرگبار در محور یاسوج به بابامیدان دو کشته بر جای گذاشت
 • 8 کشته و مجروج در تصادف خونبار سرگچینه یاسوج/مدیرکل اسبق انتخابات کهگیلویه ...
 • تصادف در جاده یاسوج-اصفهان 4 كشته و زخمي برجا گذاشت
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg