اخبار استانهاواکنش دادستان کهگیلویه به شایعه یک رسانه ؛افترا و شایعه پراکنی یک جرم است /اصلی‌ترین پاساژ مرکز موبایل کهگیلویه پلمپ نشد

27 خرداد 1394

واکنش دادستان کهگیلویه به شایعه یک رسانه ؛افترا و شایعه پراکنی یک جرم است /اصلی‌ترین پاساژ مرکز موبایل کهگیلویه پلمپ نشد

دادستان کهگیلویه  پلمپ اصلی‌ترین پاساژ مرکز موبایل شهر دهدشت راتکذیب کرد.

به گزارش راک نیوز از دهدشت ، مجید کرمی دراین زمینه  اظهار داشت: پاساژ جام جم که یکی از بزرگ‌ترین مجتمع‌های تجاری و پررونق در شهر دهدشت است پلمپ نشده است.

دادستان کهگیلویه گفت: درب ورودی پاساژ در گذشته یک مغازه بود و مالک آن یک فرد اصفهانی است که اکنون مغازه خود را محصور کرده است.

وی بابیان اینکه محصور کردن درب ورودی این پاساژ توسط مالک کار قانونی است، بیان کرد: مغازه‌ها هیچ مشکل قانونی  ندارند و مغازه‌داران می‌توانند از درب پشتی پاساژ در کوچه برای ورود و خروج استفاده کنند و به فعالیت روزانه خود ادامه دهند.

کرمی با اشاره به اینکه 20 باب مغازه در این پاساژ وجود دارد، بیان کرد: صاحب مغازه قیمت ملک خود را یک میلیارد تومان عنوان کرد و مغازه‌داران می‌توانند با رایزنی وی را به فروش ملک راضی کنند.

وی خواستار عدم جوسازی و شایعه پراکنی توسط مردم و رسانه‌ها شد و افزود: صیانت از آبرو و حیثیت افراد امری مهم و پسندیده در آیین اسلام است و افترا و شایعه پراکنی یک جرم است و مجازات قانونی دارد.

کرمی با بیان اینکه این پاساژ اصلی‌ترین مرکز موبایل در سطح شهر دهدشت است، بیان کرد: در حال رایزنی با مالک ملک برای خرید مغازه هستیم.(تسنیم)

گفتنی است روز گذشته یک سایت محلی از پلمپ ومسدود شدن محل ورودی و خروجی این مجتمع با دیواری از بلوک های سیمانی خبرداده بود

==========================================
» Date : 27 خرداد 1394

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • نزاع دسته جمعی دریاسوج منجربه زخمی شدن شماری از شهروندان شد
 • مناره مسجد جامع دهدشت،پشت پاساژ تجاری گم میشود!
 • یک مجتمع تجاری در آبادان طعه حریق شد+عکس
 • مرگ دردناک دختر16ساله زیر بلوک سیمانی +عکس
 • " برکت" گچساران در آتش سوخت
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس