مشروح اخبار
 » روزهای پنجشنبه درکهگیلویه و بویراحمد تعطیل شد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: روزهای پنجشنبه در این استان تعطیل شد.معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: روزهای پنجشنبه در این استان تعطیل شد.

به گزارش راک نیوز ، مجید محنایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ان افزود: بر اساس مصوبه شورای اداری، هماهنگی مدیریت و با توجه اختیارات استانداری ها و با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی، هماهنگ سازی کار دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با ستاد مرکزی در تهران روزهای پنجشنبه تعطیل شد.

وی اظهار کرد: با توجه به مصوبه تعطیلی اداره ها و دستگاه های اجرایی این استان در روزهای پنجشنبه ساعات کاری اداره ها در روزی های شنبه تا سه شنبه از ساعت شش و45دقیقه صبح تا ساعت 15و45 دقیقه و روز چهارشنبه از ساعت شش و 45 دقیقه صبح تا ساعت 13و 45 دقیقه تعیین شده است.

محنایی تصریح کرد: بیمارستان ها، مراکز درمانی و امدادرسانی، بانک ها، شهرداری ها، مراکز خدمات عمومی، مراکز آموزشی و آموزش عالی و دستگاه هایی که قانون کاری ویژه دارند مشمول این بخشنامه نیستند.

معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: همه مدیران دستگاه های اجرایی توجه داشته باشند 44 ساعت کاری در هفته اجرایی شود و کارکنان با حضور به موقع در امر خدمت رسانی مطلوب به مردم بکوشند.

محنایی با بیان این که تعطیلی دستگاه های اجرایی استان براساس مصوبه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و با تایید شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود ابراز امیدواری کرد: با اجرای این بخشنامه صرفه جویی در مصرف انرژی، کاهش اثرات نامطلوب ریزگردها، هماهنگ سازی ساعات کاری دستگاه های اجرایی با ستاد مرکزی و تحکیم بنیان خانواده عملی شود.

وی بیان کرد: این بخشنامه از روز شنبه سی ام خرداد ماه اجرایی می شود.تاریخ انتشار : 29 خرداد 1394 02:18» اخبار مرتبط:

 • تعطیلی پنج‌شنبه‌ها درکهگیلویه و بویراحمداعلام شد
 • پرونده تعطیلی پنجشنبه ها بسته شد
 • در چهارمحال و بختیاری :تعطیلی پنج شنبه ها لغوشد
 • تعطیلی پنج شنبه درکهگیلویه وبویراحمد وگاف سایت وزارت کشور+سند
 • پایان تعطیلی پنجشنبه‌ها در بوشهر
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : برفی ترین تصاویر از بارش برف در یاسوج
  چند رسانه ای