مشروح اخبار
 » دکترخادمی:می‌توان در جهت رفع مشکلات مردم بخش سوق تلاش کرد

خادمی با بیان اینکه سوق محل پرورش بسیاری از شخصیت‌های برجسته استانی و ملی است، گفت: قول می‌دهیم آنچه که در خصوص وضعیت و مشکلات مردم سوق در این جلسه مطرح شد در حد توان و با توجه به بودجه و اعتبار اختصاص یافته به استان و این شهر انجام دهیم.سید موسی خادمی امشب در نشست بررسی مشکلات بخش سوق با بیان اینکه مدیران با مشکلات موجود در شهرستان‌ها و بخش‌های استان بیگانه نیستند، گفت: محدود بودن منابع و وضعیت نامطلوب اعتبارات موجب شده نتوانیم خواسته‌ها، مطالبات و مشکلات موجود در بخش سوق و سایر بخش‌ها و شهرستان‌های استان را حل کنیم.

به گزارش راک نیو ز ، استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه عدم دسترسی مردم شهر سوق به جاده مناسب از مشکلات اساسی مردم این منطقه است افزود: مجموعه مدیران استان و همه ما به عنوان نمایندگان دولت در استان نگران وضعیت این جاده هستیم.

وی تصریح کرد: قطعه اول جاده سوق به دهدشت به طول سه کیلومتر و با اعتبار بالغ بر 2/5 میلیارد تومان و پیشرفت فیزیکی 65 درصد در حال ساخت است که در صورت تأمین اعتبار لازم این جاده تا پایان سال در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد موظف شده از محل اعتبارات راه روستایی برای روستاهای بالای 50 خانوار شهر سوق جاده مناسب احداث کند.

خادمی با بیان اینکه سوق محل پرورش بسیاری از شخصیت‌های برجسته استانی و ملی است، گفت: قول می‌دهیم آنچه که در خصوص وضعیت و مشکلات مردم سوق در این جلسه مطرح شد در حد توان و با توجه به بودجه و اعتبار اختصاص یافته به استان و این شهر انجام دهیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: منابع کشور برای انجام طرح‌ها و پروژه‌ها محدود است اما با وجود همین اعتبارات محدود می‌توان در جهت رفع مشکلات مردم بخش سوق تلاش کرد.

 تاریخ انتشار : 9 تیر 1394 01:32» اخبار مرتبط:

 • از افتتاح تاکلنگ زنی درسفر یکروزه استاندار کهگیلویه وبویراحمد به باشت
 • مهندس حسینی‌نسب خبرداد:راکد ماندن جاده دهدشت-پاتاوه موجب بیکاری 600 نفر شده ...
 • تذکر نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس به مسئولان بومی کهگیلویه و بویراحم ...
 • شهرک صنعتی دشت مازه دهدشت فرصت خوبی برای ورود سرمایه‌گذاران به کهگیلویه است
 • بررسی مشکلات واحدهای صنعتی یاسوج توسط استاندار
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  کدام تیم را قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران می دانید

  1- پرسپولیس تهران
  2- تراکتور سازی تبریز
  3- سپاهان اصفهان
  4- استقلال تهران
  5-پدیده خودرو مشهد


  آپلود عکس  آپلود عکس