مشروح اخبار
 » متقاضیان ثبت نام آزمون بورس تا 20 تیرماه مهلت دارند

ثبت نام بیست و پنجمین دوره آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه که از بامداد 13 تیرماه آغاز شده تا بیستم تیرماه ادامه خواهد داشت.ثبت نام بیست و پنجمین دوره آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه که از بامداد 13 تیرماه آغاز شده تا بیستم تیرماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش راک نیوز  از شیراز ، رئیس اداره آموزش و امور گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای در خصوص شرایط شرکت در این آزمون‌ها اعلام کرد: فارغ‌التحصیلان رشته‌های دانشگاهی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و هم چنین افرادی که حداکثر تا پایان اسفندماه سال جاری فارغ‌التحصیل می‌شوند، می‌توانند در این دوره از آزمون‌ها شرکت کنند.

بدیهی است در صورتی که فردی بدون داشتن شرایط فوق اقدام به ثبت نام و شرکت در آزمون کند، پاسخ‌نامه وی تصحیح نخواهد شد.

حیدر فروغ نژاد با اعلام اینکه این دوره از آزمون‌ها به طور هم زمان در روز جمعه ششم شهریورماه سال جاری، در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز، کرمانشاه، یزد و ساری برگزار خواهد شد، تأکید کرد: با توجه به اینکه آزمون اصول بازار سرمایه، پیش نیاز آزمون تحلیل‌گری بازار سرمایه است، متقاضیان در صورت نداشتن مدرک اصول بازار سرمایه، به هیچ عنوان در آزمون تحلیل‌گری بازار سرمایه ثبت نام نکنند.

وی گفت: در این دوره، فقط آزمون‌های اصول بازار سرمایه، تحلیل‌گری بازار سرمایه و معامله‌گری بازار سرمایه به صورت قلم و کاغذی برگزار می شود. داوطلبین برای آشنایی با سرفصل آزمون‌ها و شرایط شرکت در آزمون به سایت اداره آموزش و امور گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای به آدرس http://reg.seo.ir مراجعه کنند.تاریخ انتشار : 17 تیر 1394» اخبار مرتبط:

 • کلید اولیه آزمون ورودی دبیرستان‌های دوره اول استعدادهای درخشان منتشر شد
 • جزئیات آزمون دوره‌های فراگیر پیام نور
 • کنایه وزیر اقتصاد به حمید رسایی در مجلس
 • دهیاران کهگیلویه ای در بوته آزمون/شرکت150دهیار کهگیلویه ای در آزمون مکاتبه ...
 • اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg