مشروح اخبار


» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمدخبرداد:قلعه رئیسی میزبان 2 شهید گمنام می‌شودسرهنگ پاسدار امرالله درفشی ،مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: در راستای انتقال فرهنگ دفاع مقدس باید بسترهای مهمی را فراهم کنیم که مزار شهدا بهترین مکان برای انجام امور فرهنگی و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان است.امرالله درفشی امروز در گفت‌وگو با (حسن آرمند)خبرنگار راک نیوز در چاروسا اظهار کرد: شهدا با فداکاری و دفاع از ناموس و خاک وطن توانستند از آرمان‌ها و ارزش‌های اسلام پاسداری کنند و امروز باید ما از آرمان‌ها و یاد آنها پاسداری کنیم.

وی تصریح کرد: جانفشانی شهدا نشان می‌دهد که در جبهه ولایت نیاز به ایثار و ایستادگی است.

این مسئول با بیان اینکه در راستای انتقال فرهنگ دفاع مقدس باید بسترهای مهمی را فراهم کنیم، بیان کرد: حضور شهدا در شهر قلعه رئیسی سبب بصیرت بیشتر جوانان و نوجوانان این شهر می‌شود و با پوشش خبری مناسب در بصیرت افزایی مردم نقش بسزایی دارند.

درفشی از تشیع دو شهید گمنام در قلعه رئیسی خبر داد و خاطرنشان کرد: این شهدای گمنام در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه در این شهر تشییع و تدفین خواهند شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: در راستای انتقال فرهنگ دفاع مقدس باید بسترهای مهمی را فراهم کنیم که مزار شهدا بهترین مکان برای انجام امور فرهنگی و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان است.

وی اذعان کرد: یکی از درخواست‌های همیشه مردم قلعه‌رئیسی درخواست تشییع شهید گمنام در این شهر بود که در بازدیدی که روزهای گذشته از این شهر داشتیم از چند مکان برای تشییع شهدای گمنام با حضور کارشناس گروه تفحص بازدید صورت گرفت و مکان مورد نظر مشخص شد.

وی از مردم شهر قلعه رئیسی خواست تا باشکوه خاصی در این مراسم باشکوه شرکت کنند.

 تاریخ انتشار : 16 مرداد 1394 01:08» اخبار مرتبط:

 • تشییع و خاکسپاری پیکر مطهریکی ازشهدای غواص در کهگیلویه+عکس
 • میهمانان ویژه کهگیلویه وبویراحمد واردشهر شیراز شدند
 • تشییع پنج شهید گمنام در کهگیلویه و بویراحمد
 • مراسم استقبال از شهداي گمنام "بهمئی "در فرودگاه شهيد دستغيب شیراز
 • شهدای گمنام در آغوش مردم لنده
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام