مشروح اخبار
 » قلعه‌رئیسی،شهری که فاقد یک سالن ورزشی است/سهم جوانان قلعه رئیسی از بودجه ورزش چقدر است+تصاویر

سال‌های سال است که از کلنگ‌زنی ورزشگاه قلعه‌رئیسی و روستاهای شوتاور و جاورده می‌گذرد، این در حالی است که جوانان این شهر مجبور هستند برای مسابقات فوتبال و برنامه‌های ورزشی به شهر دهدشت و زمین‌های خاکی اطراف این شهر مراجعه کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه متأسفانه از سال 82 که کلنگ این ورزشگاه به زمین زده شد با کارهای بسیار کمی که انجام دادند آن را رها کردند گفت: در این شهر جوانان زیادی هستند علاقه فراوانی به ورزش پرطرفدار فوتبال دارند و این استعدادها بدون وجود زیرساخت‌ها به فراموشی سپرده می‌شوند و امروز شاهد هستیم که با وجود نبود زمین و سالن چندمنظوره ورزشی در این منطقه ولی با وجود استعدادهای فراوانی که وجود دارد چند تیم به لیگ استان راه یافت.به گزارش (حسن آرمند)خبرنگار راک نیوز از چاروسا ، ظهر امروز ورزشکاران و جوانان قلعه‌رئیسی در خیابان اصلی این شهر برای رفع مشکلات و کمبود‌های ورزشی این شهر تجمع کردند و اعتراض خود را نسبت به بی‌مهری مسئولان ورزشی اعلام کردند. 

در ادامه این تعداد از جوانان و ورزشکاران قلعه‌رئیسی با بیان اینکه مسئولان برای رفع مشکلات ورزشی این شهر چاره‌ای بیندیشند در مقابل دفتر امام جمعه و همچنین بخشداری این شهر حضور پیدا کردند.

 قلعه‌رئیسی،شهری که فاقد یک سالن ورزشی است/سهم جوانان قلعه رئیسی از بودجه ورزش چقدر است+تصاویر

تجمع‌کنندگان به نشانه اعتراض بر روی بنرهای مختلف از استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان و همچنین مسئولان ورزشی این شهر خواستار رفع مشکلات و کمبود‌های ورزشی این شهر شدند.

یک جوان ورزشکار در گفت‌و‌گو با خبرنگار راک نیوز  اظهار کرد: منطقه چاروسا و شهر قلعه‌رئیسی با داشتن جمعیتی بیش از 25 هزار نفر هنوز فاقد یک ورزشگاه و سالن ورزشی با امکانات اولیه است.

 قلعه‌رئیسی،شهری که فاقد یک سالن ورزشی است/سهم جوانان قلعه رئیسی از بودجه ورزش چقدر است+تصاویر

علی رضایی افزود: سال‌های سال است که از کلنگ‌زنی ورزشگاه قلعه‌رئیسی و روستاهای شوتاور و جاورده می‌گذرد، این در حالی است که جوانان این شهر مجبور هستند برای مسابقات فوتبال و برنامه‌های ورزشی به شهر دهدشت و زمین‌های خاکی اطراف این شهر مراجعه کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه متأسفانه از سال 82 که کلنگ این ورزشگاه به زمین زده شد با کارهای بسیار کمی که انجام دادند آن را رها کردند گفت: در این شهر جوانان زیادی هستند علاقه فراوانی به ورزش پرطرفدار فوتبال دارند و این استعدادها بدون وجود زیرساخت‌ها به فراموشی سپرده می‌شوند و امروز شاهد هستیم که با وجود نبود زمین و سالن چندمنظوره ورزشی در این منطقه ولی با وجود استعدادهای فراوانی که وجود دارد چند تیم به لیگ استان راه یافت.

این جوان ورزشکار تصریح کرد: مدیران‌کل و شهرستان چندین بار در سفر به بخش چاروسا و در بازدید از این ورزشگاه از به بهره‌برداری رسیدن این ورزشگاه خبر دادند اما هنوز عملی نشد و روزی همین مدیران باید جواب‌گوی حق این جوانان باشند.

وی خاطرنشان کرد: مدیر‌کل جدید ورزش جوانان در بدو ورود به استان و با حضور در بخش چاروسا قول تکمیل شدن این ورزشگاه تا خردادماه را داده در حالی که هنوز به همان نحو باقی مانده است و چند ماه قبل هم با حضور در این منطقه از استان با حضور در این شهر وعده‌ی از چمن مصنوعی و تکمیل ورزشگاه این شهر خبر داد که همچنان با همان روند گذشته باقی است.

 تاریخ انتشار : 15 شهریور 1394 01:11» اخبار مرتبط:

 • افتتاح نمایندگی ورزش و جوانان درشهرقلعه‌رئیسی
 • مشکل برق ورزشگاه قلعه رئیسی برطرف شود
 • محرومیت هم حریف "اتحاد"قلعه رئیسی نشد
 • بخشدارچاروسا: مدیرکل ورزش، مشکل ورزشگاه قلعه رئیسی را حل کند
 • انتقادعضو شورای شهرقلعه رئیسی از اداره کل ورزش وجوانان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام