مشروح اخبار
 » رئیس وهیئت ریسه شورای اسلامی شهر قلعه رئیسی انتخاب شدند+اسامی

در جلسه انتخاب هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر قلعه رئیسی، شیروان کریمی مفرد با رای اکثریت اعضاء به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر قلعه رئیسی به مدت یکسال انتخاب گردید.

در دومین سال شورای اسلامی شهر قلعه رئیسی هم چنین نائب رئیس اسن شورا...

 به گزارش (حسن آرمند)خبرنگار راک نیوز از چاروسا، عصر روزیکشنبه در جلسه انتخاب هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر قلعه رئیسی، شیروان کریمی مفرد با رای اکثریت اعضاء به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر قلعه رئیسی به مدت یکسال انتخاب گردید.

در دومین سال شورای اسلامی شهر قلعه رئیسی علی الهامی نایب رئیس، مرتضی ایزدخواه منشی، علی فروغی خزانه‌دار و سیدنظرعلی دانش نژاد عضو شورای اسلامی شهر قلعه رئیسی شدند.

مرتضی ایزدخواه رئیس سابق شورای اسلامی شهر قلعه رئیسی اظهار داشت: لزوم اتحاد٬ همدلی و هم افزایی بین اعضای شورای اسلامی شهر با شهردار و دیگر مسئولان استان و شهری در جهت خدمت‌رسانی به شهروندان و رفع مشکلات و چالشها باید به عنوان اولویت کاری شورا قرار گیرد که در مدت یکسال تلاش خود را بکار گرفتیم که این وحدت حفظ شود و در آینده بهتر هم خواهد شد.

رئیس سابق شورای اسلامی شهر قلعه رئیسی تصریح کرد: هدف عمده ما رضایتمندی مردم و توزیع عدالت در سطح شهر است که آنچه اهمیت دارد، خدمت به مردم است برای تعالی اقتصادی باید منافع ملی را به منافع شخصی ترجیح داد و در این راه مهم نیست که منافع یک مسئول به خطر بیفتد.

وی افزود: خدمات خوبی در طول یکسال از سوی شورا و شهردار اتفاق افتاد که مهمترین آن راه اندازی پارک ساحلی و تخریب ساختمان شهرداری بود که امیدواریم این تلاش ها همچنان ادامه داشته باشد.

در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از مرتضی ایزدخواه رئیس پیشین شورای اسلامی شهر قلعه رئیسی، شیروان کریمی مفرد به عنوان سومین رئیس شورای اسلامی شهر قلعه رئیسی انتخاب شد.

 تاریخ انتشار : 16 شهریور 1394 03:42» اخبار مرتبط:

 • ترکیب جدید شورای شهر از قلعه رئیسی تا گچساران
 • مشکل آب شرب قلعه رئیسی جدی است
 • شهردارقلعه رئیسی درکهگیلویه منصوب شد.
 • اعضای هیئت ریسه شورای شهر قلعه رئیسی معرفی شدند
 • اسامی نهایی کاندیدهای شورای شهرقلعه رئیسی اعلام شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام