مشروح اخبار
 » امکانات ورزشی و یک ورزشگاه در سطح بخش /خواسته بحق جوانان شهر قلعه رئیسی/آقای استاندار صدای ما را بشنو

در این تجمع که به دلیل نبود امکانات ورزشی و یک ورزشگاه در سطح بخش و سالن ورزشی از مسئولان استانی خواستند که چرا سرانه ورزشی چاروسا صفر است و هیچ گونه امکانات ورزشی در سطح این بخش وجود ندارد.

عصر امروز در تجمعی دیگر با نوشتن پلاکارد و بنر از استاندار خواستند که مشکلات ورزشی و ساخت یک ورزشگاه...جناب آقای استاندار تجمع بعدی جلوی استانداری است/ ورزش حق ماست

به گزارش (حسن آرمند) خبرنگار راک نیوز از چاروسا ، بعد از تجمعی که ورزشکاران و جوانان قلعه رئیسی در جلوی دفتر امام جمعه، بخشداری و در خیابان اصلی روز شنبه ساعت 10صبح داشتند.

در این تجمع که به دلیل نبود امکانات ورزشی و یک ورزشگاه در سطح بخش و سالن ورزشی از مسئولان استانی خواستند که چرا سرانه ورزشی چاروسا صفر است و هیچ گونه امکانات ورزشی در سطح این بخش وجود ندارد.

عصر امروز در تجمعی دیگر با نوشتن پلاکارد و بنر از استاندار خواستند که مشکلات ورزشی و ساخت یک ورزشگاه با امکانات اولیه را حق خود دانستند و از استاندار خواستند که شخصا پیگیر این مشکل شود.

در این پلاکاردها نوشته بود " که جناب استاندار تجمع بعدی جلوی استانداری است چرا فقط به ما دروغ گفته می شود" همچنین نوشته بودند" تنها بخشی در کشور که هیچ امکانات ورزشی ندارد".

گفتنی است؛ بخش چاروسا با وجود بیش از 25هزار نفر و دو دهستان بزرگ به مرکزیت شهر قلعه رئیسی فاقد یک ورزشگاه و سالن ورزشی است که چندین مرتبه مسئولان مختلفی ورزشی و استانی در سفر به این بخش قول از برطرف شدن مشکل ورزشگاه نیمه تمام قلعه رئیسی خبر دادند که متاسفانه همچنان ورزشگاه آن نیمه تمام مانده و با وجود اینکه هر ساله یک تیم از این شهر به لیگ استان راه می یابد ولی به دلیل نداشتن ورزشگاه از مسابقات کنار گذاشته می شود

 تاریخ انتشار : 16 شهریور 1394» اخبار مرتبط:

 • قلعه‌رئیسی،شهری که فاقد یک سالن ورزشی است/سهم جوانان قلعه رئیسی از بودجه ور ...
 • مشکل برق ورزشگاه قلعه رئیسی برطرف شود
 • بخشدارچاروسا: مدیرکل ورزش، مشکل ورزشگاه قلعه رئیسی را حل کند
 • انتقادعضو شورای شهرقلعه رئیسی از اداره کل ورزش وجوانان
 • سفر مدیرکل ورزش وجوانان به بخش چاروسا
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg