مشروح اخبار
 » معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد:تغییر فرماندار بویراحمد شایعه است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد عملکرد فرمانداران هشت‌گانه استان را مناسب ارزیابی کرد و گفت: خبر تغییر فرماندار بویراحمد شایعه‌ است.معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد عملکرد فرمانداران هشت‌گانه استان را مناسب ارزیابی کرد و گفت: خبر تغییر فرماندار بویراحمد شایعه‌ است.

به گزارش راک نیوز از یاسوج ،

فتاح محمدی با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: انتخابات مجلس با توجه به اهمیت و تاثیر آن از حساسیت بالایی برخوردار است که در تعیین سرنوشت کشور و استان نیز موثر است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه در حوزه انتخاباتی کار زیاد داریم و باید با دقت بیشتر آن را برگزار کنیم، گفت:  به منظور برگزاری باشکوه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری دوره‌های آموزشی را در سطح شهرستان‌ها اجرا می‌کنیم.

این مسئول با اشاره به حساسیت بالای انتخابات اذعان کرد: هر دو انتخابات مجلس و خبرگان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

محمدی با بیان اینکه برگزاری انتخابات سالم از مهم‌ترین برنامه‌های مسئولان اجرایی است، گفت: نبض سیاسی در استان کهگیلویه و بویراحمد به تندی زده می‌شود و به منظور حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات مجلس باید تمهیدات لازم اتخاذ شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ایجاد نشاط سیاسی در جامعه به منظور حضور گسترده مردم در انتخابات را ضروری اعلام کرد و بیان داشت: استفاده از امکانات و منابع دولتی، له یا علیه کاندیداها، اقدامی غیرقانونی و ممنوع است.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه ارزیابی فرمانداران با توجه به در پیش رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی چگونه است، اظهار کرد: فرمانداران و بخشداران شهرستان‌های هشت‌گانه کهگیلویه و بویراحمد از توانمندی‌های لازم برخوردار هستند.

وی در ادامه عملکرد فرمانداران کهگیلویه و بویراحمد در دولت تدبیر و امید را مناسب ارزیابی کرد و گفت: اخبار رسیده مبنی بر تغییر فرمانداران شایعه بوده و در حال حاضر برنامه خاصی برای تغییر هیچ کدام از فرمانداران نداریم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر تغییر فرماندار بویراحمد چه میزان صحت دارد و دلیل این تغییر چیست، اذعان کرد: برنامه‌‎ای به منظور تغییر فرمانداران نداریم و اخبار تغییر فرماندار بویراحمد شایعه‌ای بیش نبوده است.

محمدی اذعان کرد: فرمانداران هشت‌گانه کهگیلویه و بویراحمد همسو با سیاسست‌های دولت حرکت می‌کنند.

 تاریخ انتشار : 17 شهریور 1394 16:27» اخبار مرتبط:

 • معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد: 17 نامزد انتخاباتی قصد ...
 • معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:تغییر مدیران غیرهمسو با دولت/مدی ...
 • ممنوعیت حضور مدیران کهگیلویه و بویراحمدی در همایش‌های سیاسی انتخاباتی
 • گچساران ،میزبان همایش یک روزه فرمانداران
 • پورعلی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بویراحمد شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس