مشروح اخبار
 » طرح فاضلاب چرام به سرنوشت معدن فسفات این شهرستان دچار می‌شود

عضو شورای شهر چرام گفت: یکی از مشکلات چرام طرح فاضلاب است که باید طی 8 سال اجرا می‌شد، اما با روند کندی که دارد تا 30 سال دیگر هم به طول می‌انجامد و سرنوشت آن به سرنوشت فسفات چرام دچار می‌شود.عضو شورای شهر چرام گفت: یکی از مشکلات چرام طرح فاضلاب است که باید طی 8 سال اجرا می‌شد، اما با روند کندی که دارد تا 30 سال دیگر هم به طول می‌انجامد و سرنوشت آن به سرنوشت فسفات چرام دچار می‌شود.

به گزارش راک نیوز از چرام ، علی بابایی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به نرخ پایین آژانس‌ها در چرام از وضعیت خیابان‌های شهر انتقاد کرد و اظهار داشت: کرایه در شهر چرام با توجه به خیابان‌ها و دست‌اندازهایی که دارد، بسیار پایین بوده و جلوبندی ماشین‌ها با وضعیت این خیابان‌ها دچار مشکل می‌شود.

عضو شورای شهر چرام با بیان اینکه به جز کلان شهرها همه شهرهای کوچک به این معضل گرفتار هستند، به مشکلات حوزه شهری اشاره کرد و عنوان داشت: این مشکلات به دلیل بالا بودن هزینه شهرداری‌ها نسبت به هزینه آنهاست.

وی با اشاره به این مطلب که نیروهای مازاد در شهرداری‌های کوچک زیاد شده است، خاطرنشان کرد: به طور مثال شهرداری چرام باید 35 نیروی شاغل داشته باشد، در صورتی که بیش از 70 نیرو داشته و این مساله باعث بالا رفتن هزینه از درآمد شده و در نتیجه خدمات به خوبی انجام نمی‌گیرد.

 مدرس دانشگاه های استان  اضافه کرد: طبق قانون هرچند سال یکبار باید همه خیابان‌ها روکش شوند، در صورتی از 30 سال پیش تاکنون چنین قانونی در چرام صورت نگرفته است.

این مسئول با تاکید بر اینکه وضعیت خیابان‌ها در چرام، آرامش روانی راننده و مسافر را به هم می‌زند، خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات دیگر چرام طرح فاضلاب است که باید در 8 سال اجرا می‌شد، در صورتی با روند کندی که دارد تا 30 سال دیگر هم به طول می‌انجامد و سرنوشت آن به سرنوشت فسفات چرام دچار می‌شود.

عضو شورای شهر چرام، اظهار تاسف کرد که آب و فاضلاب، حفاری‌ها را در شهر نیمه‌تمام رها کرده و باعث آسیب رساندن به مردم می‌شوند.

 تاریخ انتشار : 19 شهریور 1394 13:34» اخبار مرتبط:

 • سرمایه‌گذار فسفات چرام در صورت نداشتن برنامه خلع ‌ید شود
 • رئیس ثبت احوال چرام منصوب شد
 • رئیس منابع طبیعی چرام منصوب شد
 • ترکیب جدید هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر چرام مشخص شد
 • مهار آتش‌سوزی باغ مرکبات در روستای «آرو»
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس