مشروح اخبار
 » دریافت وجه نقد از دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است

زارع‌پور با اشاره به اینکه رنگ لباس دانش آموزان باید مناسب و بدور از رنگ‌های تند و زننده باشد، عنوان کرد: تاکنون 13 هزار و 208 دانش آموز کلاس اولی در این استان ثبت‌نام کرده‌اند.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد افزود: از 5 ماه پیش فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی لازم برای بازگشایی به‌موقع مدارس را انجام دادیم و 23 تا 30 شهریور را بنام هفته آماده سازی، پاکسازی و شاداب سازی مدئارس نامگذاری شده است.هادی زارع‌پور مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدارس شاهد، تیزهوشان،نمونه و هئیت امنایی هرکدام شرایط خاص خود را دارند و باید طبق دستورالعمل ابلاغی انجام وظیفه کنند و در صورت هرگونه اقدام خارج از قانون به طور حتم با فرد خاطی برخورد می‌شود.

به گزارش راک نیوزاز یاسوج ، وی با تاکید بر اینکه در مدارس عادی حق دریافت هیچ گونه وجه نقدی به صورت اجباری جزء حق بیمه و هزینه کتاب وجود ندارد، ابراز کرد: البته با توجه به نیازی که مدارس دارند، فرد می‌تواند به طور داوطلبانه به مدرسه کمک کند.

زارع‌پور با اشاره به اینکه رنگ لباس دانش آموزان باید مناسب و بدور از رنگ‌های تند و زننده باشد، عنوان کرد: تاکنون 13 هزار و 208 دانش آموز کلاس اولی در این استان ثبت‌نام کرده‌اند.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد افزود: از 5 ماه پیش فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی لازم برای بازگشایی به‌موقع مدارس را انجام دادیم و 23 تا 30 شهریور را بنام هفته آماده سازی، پاکسازی و شاداب سازی مدئارس نامگذاری شده است.

زارع‌پور از تشکیل کمیته‌های 5 گانه بازگشایی به‌موقع مدارس در استان خبر داد و تصریح کرد: ساماندهی فضاهای آموزشی، سازماندهی نیروهای انسانی، کارهای مربوط به سرویس ایاب و ذهاب دانش اموزان، لباس دانش آموزان، تعمیر و تجهیز مدارس، توزیع کتب درسی و ثبت‌نام دانش آموزان انجام گرفته است.

وی با اشاره به اینکه پروژه مهر تبدیل به یک فرهنگ سازمانی شده است، بیان کرد: 35 مدرسه پیش ساخته در مناطق مختلف این استان بویژه مناطق سخت‌گذر و عشایری توزیع شده است.

زارع‌پور گفت: سال گذشته 2 هزار و 800 مدرسه با 146 هزار دانش آموز در این استان داشتیم که به طور حتم در سال تحصیلی جدید شاهد افزایش دانش آموزان هستیم.

وی اظهار داشت: 13 همایش پروژه مهر در 13 شهرستان و منطقه استان تا قبل از 25 شهریورماه با هدف شروع به‌موقع سال تحصیلی برگزار شد.تاریخ انتشار : 27 شهریور 1394 16:34» اخبار مرتبط:

 • تازه ترین آمار دردناک :کهگیلویه و بویراحمد در رده آخر قبولی کنکور سراسری قر ...
 • دانش‌آموزان کهگیلویه و بویراحمد کوتاه قدتراز سایر استان ها!
 • پیک نوروزی ۹۴ در برخی مدارس آمد!+تصویر
 • مسمومیت 14نفر از دانش‌آموزان دبستان دخترانه شاهد گچساران
 • پذیرش دانش‌آموز در مدارس شاهد دهدشت بدون در نظر گرفتن امتیاز
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای